Büyük Gün!

Başlatan Adanademir01, 25 Mar 2018, 05:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adanademir01

Yarın bir kaç sosyal medya adreslerinde sitemin reklamını ve forumun reklamını vereceğim. Şuan için arkadaşlarımdan başka kayıt olan yok. Ama yarın kayıt artacağını düşünüyorum. Reklamı vermeden önce forumda son ayarları yapabileceğim veya farklı bir önerileriniz var ise nelerdir ?   :)

Şimdiden teşekkürler

tarantula901

Tasarım olarak güzel gözüküyor ancak tam olarak site ziyaretçilere kapalı olduğu için tam net bir şey diyemiyorum eksiklik olarak bir şey diyemem çünkü her sitenin ihtiyacı farklıdır oyuzden sitenize gerekli modları kullanın.

Şu zamanda en önemli olan şey mobil uyum olması mobil uyum var ise doğru yoldasınız.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Adanademir01

Mesala hocam şunu istiyorum konular gözüksün, fakat tıklayınca üyelik istesin onu nasıl ayarlaya bilirim ?

tarantula901

Bu olayın nerede olmasını istiyorsunuz.

Bu arada bu özellik arama motorları için çok kötü bir durum sitenizin index konusunda sıkıntı yaşanabilir düzgün indexlenmez.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

turizmtasimacilik

Hangi temayı kullandınız bu forum için?

Adanademir01

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Mar 2018, 17:35Bu olayın nerede olmasını istiyorsunuz.

Bu arada bu özellik arama motorları için çok kötü bir durum sitenizin index konusunda sıkıntı yaşanabilir düzgün indexlenmez.

Örneğin ziyaretçi sadece kategorileri görsün Örneğin Türkiye kategorisi içeride yapılan paylaşımları görmek için üyelik istesin böyle bişe. Ama indexlenmez diyorsanız o halde olmasın :)

- Reseller temasını kullanıyorum hocam

tarantula901

Alıntı yapılan: Adanademir01 - 27 Mar 2018, 16:26Örneğin ziyaretçi sadece kategorileri görsün Örneğin Türkiye kategorisi içeride yapılan paylaşımları görmek için üyelik istesin böyle bişe. Ama indexlenmez diyorsanız o halde olmasın :)

- Reseller temasını kullanıyorum hocam

İndexlenmez düzgün indexlenmez neden google içeriği düzgün olarak göremeyeceği için sitenizi sıralamaya sokması zorlanacaktır. tavsiye etmiyorum.

Ücretli Smf Destek İçin