nCode Image Resizer

Başlatan tekyürek, 20 Haz 2014, 23:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Yok olmuyor ............................
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

kullandıgın modda js dosyası eklenmısmı kontroledın manuel olarak
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Modla birlikte ekliyor ama ama kaldırınca siliniyorBirde eklediği js dosyasına baktım yok yani silinmiş.
.... Ne yapacağız?

tarantula901

sitenize kurdum çalıştı :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Ben de aynısı kurudm bende de sorunsuz bu çalıştı hatta ben Türkçeye bile çevirmiştim.
Ben smf gen tr de ki gibi resim üzerinde yazı olmasın sadece resme tıklayınca resim büyüsün olsun isityordum yoksa modu ben daha önce kurdum kaldırdım.
Admin panelden ayarlanan şeklinde olandan olması için dedim.

tarantula901

Yazdığınız konu ile alakasız bir soru olmuş malesef bende bu mod ile ilgili bir sorun yaşıyorsunuız zannetmiştim

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 11 Tem 2014, 17:13bu gerçekten harika bir özellik .......... yaptım ve çok güzel oldu.

Bu bende daha önceleri çok güzel çalışıyormuş. Ne olmuşta böyle olmuş bilmiyorum ki.
Geçen gün tesadüfen fark ettim. Ondan sonrada konu açtım zaten. Valla 4 site olunca birbirine mi karıştırıyoruz kodları acaba...
Olsaydı iyi olurdu...

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Ben şimdi anladım.
Bazı linklerde çalışıyor bazılarında çalışmıyor
Soru 1 Bununçözümü var mı?
Soru 2 Bu modu mu kuralım daha iyi mi olur?
Soru 3 Başka önerebileceğiniz bir şey var mı?

İlginize teşekkür ederim.

tarantula901

Kurduğum modu kurabilirsin düzgün çalışıyor bu modda sorun var diye başka mod önerecektim onu bulamadım.

bunun başka cozumunu bılemıyorum ama modla duzgun calısıyordu sanırsam  yinede siz bilirsiniz

Ücretli Smf Destek İçin

streetfire

Arkadaşlar bu iş güncel midir? Dosya kaldırılmış resmi siteden. daha doğrusu sanırım onay bekliyor da olabilir.

tarantula901

Resmi siteden kalkmamış kontrol edin linki.

Ücretli Smf Destek İçin

Kronsy

Görünüşe göre indirme linki kaldırılmış veya 24 mayıstaki güncelleme için halen onay bekleniyor.

tekyürek

Ssl sertifikasi kullanmiyorsaniz modu kullanin yada bekleyin guncellenmesini