Beğendiğiniz konuları favorinize ekleyin. (Bookmarks)

Başlatan tarantula901, 18 Haz 2014, 23:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

tarantula901

Modifikasyon Adı :Bookmarks
Yazar                   :Labradoodle-360

Uyumluluk           :1.1.3, 1.1.4, 1.1.5, 1.1.6, 1.1.7, 1.1.9, 1.1.11, 1.1.14, 1.1.16, 2.0 Beta 3 Public, 2.0 Beta 3.1 Public, 2.0 Beta 4, 2.0 RC1-1, 2.0 RC3, 2.0, 2.0.2

Açıklama : Bu mod sayesinde sevdiğiniz konuları kayderek istediğiniz anda ulaşabilmenize olanak sağlar.

Bookmarks Görseller:

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?action=download;mod=864;id=138968;image

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?action=download;mod=864;id=138970;image

Dil dosyası:

Themes/default/languages/Modifications.turkish.php

?>
önce ekleyin

// Beginn Booksmarks start
$txt['bookmarks'] = 'Favori Konularim';
$txt['bookmark_not_for_guests'] = 'Üzgünüm, Bu Forumda Sadece Üyeler \'Favori Konular\' özelligini kullanabilir!';
$txt['bookmark_list'] = 'Favori Konular';
$txt['bookmark_list_empty'] = 'Suan Hiç Favori Konunuz Yok!. Mesajdaki \'Favorilerime ekle\' butonunu kullanarak ekleyebilirsiniz.';
$txt['bookmark_open_window'] = 'Yeni Pencerede Aç';
$txt['bookmark_delete'] = 'Favori Konuyu Sil';
$txt['bookmark_delete_success'] = 'Favori Konu Silindi!';
$txt['bookmark_delete_failure'] = 'Favori Konu Silinemedi!';
$txt['bookmark_add'] = 'Favorilerime Ekle';
$txt['bookmark_add_success'] = 'Konu, Favori Konulariniza eklendi!';
$txt['bookmark_add_exists'] = 'Bu Konu Zaten Favori Konularinizda Var!';
$txt['bookmark_add_failed'] = 'Favori Konu Eklemede Hata!';
$txt['permissionname_make_bookmarks'] = 'Favoriler icin konu olusturabilir';
// End Booksmarks end

Download linki:

http://custom.simplemachines.org/mods/?mod=864
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

menude bir buton çıkması gerekıyor o menuden gırebılırsınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

HellBoy05

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Haz 2014, 16:31
menude bir buton çıkması gerekıyor o menuden gırebılırsınız

Bende çıkmadı o yüzden manuel ekledim bende

serdo

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

hocam modu kurdum chromede ana menüde gözüküyor fakat konu açınca favori yapmak için bir buton yok

yandexte üyelik açtım orda ana menüdede gözükmüyor hiç yok

tarantula901

Bu sitede kullaniliyor admin panelde izinlerden ayarlayin.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 03 Şub 2018, 16:42Bu sitede kullaniliyor admin panelde izinlerden ayarlayin.

o izinleri bir bulsam neler ypıcam

esudur

Alıntı yapılan: esudur - 04 Şub 2018, 07:24o izinleri bir bulsam neler ypıcam

Değerli tarantula901 ben izinleri gerçekten bulamadım en üst menüde favori butonu çıktı ama konu içlerinde gözükmüyor yani kullanıcı nereden favori yapacak belli değil şuan mod kurulu inceleye bilirsiniz birde üye olarak girdim üyelere üsteki menüde bile gözükmüyor

tarantula901

admin panelde izinler kısmı var guruplardan hangi guruba görünmesini istiyorsanız o gurubun izinlerini ayarlayın.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

izinleri ayarladım fakat favorilerime ekle gibi bir buton çıkmadı üst menüde favori konuları butonu var  ama ekle butonu konu içinde gözükmüyor şu an mod aktif

tarantula901

Modu kurarken display.template.php eklediğine emin olun.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

tarantula901

tüm kodları eklediyseniz hala çıkmıyorsa izinlerden olmalı yada modu kurarken kullanmış olduğuınuz temayi seçmemiş olabilirsiniz

display.template.php eke ekleyin bakalım

birde kontrol edebilmem için izni olan bir üyeliği pm ile gönderin.

Ücretli Smf Destek İçin