Forum

Başlatan Hades, 25 Mar 2018, 22:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hades

Merhaba,
şu anki foruma giremiyorum fakat başka kullanıcılar giriş yapabiliyor neden oluyor ?

tarantula901

hosting tarafından engellenmiş olabilirsiniz. bu arada bu tür konuları yani smf dışı konuları smf dışı kategorisine açabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Hades

Ne yapmam gerekir ?

tarantula901

Alıntı yapılan: Hades - 25 Mar 2018, 22:42Ne yapmam gerekir ?

hostinginize ulaşmanız bu konuda yardım almanız lazım yada modeme reset atın :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Hades

İletişime geçmeyi denedim fakat bulamadım :(

tarantula901

Yapacak birşey yok ozaman ücretsiz hostingler bu şekilde bu konuda size başka türlü yardımcı olamayacağım dediğim gibi modeme reset atarsanız sorunuz belki çözülür.

Ücretli Smf Destek İçin

Hades

Reset attım fakat işe yaramadı.

tarantula901

tarayıcı geçmişini  silin. sonradan tekrar deneyin eğer mobil internetiniz varsa oradan deneyin bakalım

Ücretli Smf Destek İçin

Hades

Sorun çözüldü kk+