Smf 2.1 Beta Sürümünde Beğene Tıklayınca Sitenin Renk Seçeneğine Dönmesi

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 26 Nis 2015, 22:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Smf 2.1 Beta Sürümünde Beğene Tıklayınca Sitenin Renk Seçeneğine Dönmesi
Smf Gen tr de konuyu veya iletiyi beğen e tıklayınca site aşağıdaki görseldeki gibi oluyor
İlginize teşekkür ederim.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Bilgi için teşekkürler farkındayım beta olduğu için bu tur sorunların olması normaldır tam olarak sorun nedır arastırıyorum
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Emre

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 26 Nis 2015, 22:14Smf 2.1 Beta Sürümünde Beğene Tıklayınca Sitenin Renk Seçeneğine Dönmesi
Smf Gen tr de konuyu veya iletiyi beğen e tıklayınca site aşağıdaki görseldeki gibi oluyor

Kodlarda her hangi bir değişiklik yaptın mı? Eklentilerini sıralar mısın ?
Vazgeçilmez sandıklarımdan vazgeçtim. Güvendiğim kişilerin güvenilmez olduğunu gördüm. İkiyüzlü suratlar, katı kalpler gördüm. "Bitmez" dediğim sevgilerin tükenişini, Emek verdiğim sevdaların, Düşüncesizce savruluşunu gördüm.
Acele etmiyorum hayat!

Senin; BOYUNUN ÖLÇÜSÜNÜ ALMAK...
Benim ; BOYNUMUN BORCU OLSUN! ! !

tarantula901

Alıntı yapılan: Emre - 19 Mayıs 2015, 21:26
Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 26 Nis 2015, 22:14Smf 2.1 Beta Sürümünde Beğene Tıklayınca Sitenin Renk Seçeneğine Dönmesi

Kodlarda her hangi bir değişiklik yaptın mı? Eklentilerini sıralar mısın ?

soru bu site içindi ama sorun giderildi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin