GoogAd.v1.2.zip Reklam modu

Başlatan tekyürek, 20 Haz 2014, 23:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

tekyürek

Modifikasyon Adı:GoogAd Mod v1.4 (Now SMF 2.0)
Yazar: SSimple Team
Tür:  New Feature
Gönderildiği Tarih:  Mayıs 10, 2010, 10:54:34 ÖS
Son Düzenleme:  Şubat 07, 2012, 05:05:51 ÖS
Güncel Sürüm:  1.4
uyumluluk:   2.0 RC3, 2.0 RC4, 2.0 RC5, 2.0, 2.0.1, 2.0.8
Toplam İndirilme:  5979
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2565

arkadaşlar konu içinde reklam verebilirsiniz bu mod sayesin de

Sosyal Öğretmeni

GoogAd.v1.2.zip Reklam modu Bunu kurayım yoksa
Ad Management Mod bunu mu kurayım hangisi daha iyi
öneriniz nedir?
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 25 Ksm 2014, 23:45
GoogAd.v1.2.zip Reklam modu Bunu kurayım yoksa
Ad Management Mod bunu mu kurayım hangisi daha iyi
öneriniz nedir?

ikisinide kurun ikisi ayrı çalışıyor ikisinide öneririrm
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

İkisinide kurdum
GoogAd.v1.2.zip Reklam modu bu kolay kuruldu da diğer bira zuğraştırdı.
Kurlumda bir yeri manuel kurmam gerekiyordu. Pakette tek bir yer hata verdi hata veren yeri manuel kurayım dedim.
Aradığım kodun önünde table kodu vardı ancak deneme yanılma yoluyla sorunu çözdüm. Paylaşım için teşekkür ederim.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 11 Ara 2014, 21:47
İkisinide kurdum
GoogAd.v1.2.zip Reklam modu bu kolay kuruldu da diğer bira zuğraştırdı.
Kurlumda bir yeri manuel kurmam gerekiyordu. Pakette tek bir yer hata verdi hata veren yeri manuel kurayım dedim.
Aradığım kodun önünde table kodu vardı ancak deneme yanılma yoluyla sorunu çözdüm. Paylaşım için teşekkür ederim.

güzel yaptınız zaten yapılması gerekende oydu siz onu yapmışşınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dynamic

modu yükledim reklam kodunuda yükledim fakat reklam çıkmadı ayarlar ss:

http://i.hizliresim.com/4rlJ7L.png
Torrent Oyun,Film, Dizi --> Torrent Oyun İndir

tarantula901

üste enable diye birşey var:D onu tıklı değil tıklı olarak kaydedin :D

Ücretli Smf Destek İçin

dynamic

hala aynı hocam ??? 

edit // reklamda sorun varmış sorun çözüldü :D
Torrent Oyun,Film, Dizi --> Torrent Oyun İndir

tarantula901

:D Birşey eksikti zaten kodlarda sorun olup olmayacağını bilemediğim için  oyle oldugunda normal bır yazı yazıp denersiniz. sorunun çözülmesine sevindim iyi akşamlar

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

ad managament nasıl kullanılır?

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

mkucuksari

Çok eskiden başıma gelen ve sonradan nasıl olduğuysa düzelen küçük bir sorun yeniden ortaya çıktı.

Sorun şu. Mesela bu modu kurdum ve sorunsuz çalışıyor. Mod'da bir değişiklik yapmak için admin kısmından giriş yapınca "Enter Code" kısmında daha önce kopyaladım kodları göremiyorum.

Bu durumda iken revize edip, kaydet demedikçe reklam kodlar varmış gibi çalışmaya devam ediyor. Eğer herhangi bir parametreyi değiştirip, kaydet dersem, çalışan ama görülmeyen reklam kodları sıfırlanıyor.

Benzer durum "Register Bar Mod V3" modu içinde geçerli.

Sanki hosting tabanlı bir sıkıntı idi ve bir şeyleri değiştirince bu sorun çözülmüştü ama ne yazık ki hatırlamıyorum neydi ?

Konu hakkında fikri olan var mı arkadaşlar.
Bağımlılık Yapan Modelci Platformu : www.rckolik.com

tarantula901

Kod degisikligini admin panelin neresinden yapmaya calisiyorsunuz tam anlayamadim.

Ücretli Smf Destek İçin

mkucuksari

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Ağu 2017, 16:30Kod degisikligini admin panelin neresinden yapmaya calisiyorsunuz tam anlayamadim.
Tam net yazamamışım pardon.Kod dediğim reklam kodlarım idi.

Mesela ben geçen hafta buraya Google Adsense aldığım reklam kodları GoodAd modunun "Enter Code" alına yapıştır ve kaydetmiştim. GoodAd düzgün çalışıp, reklamları mesaj içerisinde gösteriyor.

Ama ekteki resimden de görüleceği üzere şu an Yönetim konsolundan "Enter Code" alanında hiç bir şey gözükmüyor.

Bir şekilde Enter Code alanına yazdığım şeyler düzgün çalışsa bile, yeniden açıp bakınca içi resimdeki gibi boş gözüküyor.

Bağımlılık Yapan Modelci Platformu : www.rckolik.com

tarantula901

Sitenizin dbsi utf8 olmadığındandır.

Ücretli Smf Destek İçin