SMF Messenger Eklentisi

Başlatan TypeR, 01 Tem 2018, 05:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TypeR

Sitem için kurduğum Facebook sayfamdan Müşteri Sohbeti Kur adlı bölümünden girişte Messenger karşılaması gözükmesini sağlayan bir JavaScript kodu aldım ancak nereye ve nasıl ekleyeceğim hakkında pek bilgim yok.

Kodu buraya bırakıyorum:

<!-- Load Facebook SDK for JavaScript -->
<div id="fb-root"></div>
<script>(function(d, s, id) {
  var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
  if (d.getElementById(id)) return;
  js = d.createElement(s); js.id = id;
  js.src = 'https://connect.facebook.net/tr_TR/sdk/xfbml.customerchat.js#xfbml=1&version=v2.12&autoLogAppEvents=1';
  fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script>

<!-- Your customer chat code -->
<div class="fb-customerchat"
  attribution=setup_tool
  page_id="173234710053854"
  theme_color="#0084ff"
  logged_in_greeting="Nasıl yardımcı olabilirim ?"
  logged_out_greeting="Nasıl yardımcı olabilirim ?">
</div>

tarantula901

Kodu mod varsa modla ekleyin yoksa index.template.php dosyasina ekleyin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

TypeR

Ekledim ancak ana sayfadaki yazılar nedense gereksiz büyüdü bir anda ve düzensiz bir hal aldı görüntü, kaldırdığım zaman düzeliyor ancak kaldırmayı pek istemiyorum.

tarantula901

Kodları yanlış yere eklemiş olabilirsin reklam modunu kullanarak kodları o şekilde kullanın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

TypeR

Dediğiniz gibi mi oldu bilmiyorum ama yine de söyleyeyim belki deneyen olur;
Var olan bir HTML Bloğu'nun içine yerleştirdim kodları ve sorunsuz şekilde çalışıyor şuan. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.