Tema yükleme sorunu

Başlatan MehmetDmr, 26 Mayıs 2018, 23:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MehmetDmr

Selamın aleyküm cümleten şu http://prntscr.com/jmzppi görüntülerde gördüğünüz kare içerisine aldığım yerde tema adı yazıyor ben pcde adını değiştiriyorum rarlıyorum atıyorum ama hata veriyor tema yüklenmiyor nasıl yapacağım?

tarantula901

Var olan temayi yukle sonra admin panelden ismi degis
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

MehmetDmr

Kademe kademe yazma şansınız varmıdır?

MehmetDmr

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Mayıs 2018, 23:29Var olan temayi yukle sonra admin panelden ismi degis

Hocam bakarmısınız?

tarantula901

Normalde tema yukler gibi temayı yukleyın ardından admin panele giri kullanılan tema tıkla

temaları duzenleye tıkla

tema ayarlarına tıkla

sonra karşına temalar çıkacak yenı yukledıgın temanın uzerıne tıkla tıkladıktan sonra tema ıle ılgılı alanlar cıkacak  o kısımda temanın adını ıstedıgın ısımle değiştir.

ardından ftpdede aynı ısmı tema adıyla değiştir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

MehmetDmr

Sağolun hocam teşekkürler

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin