Konu Yönetimi Yardım

Başlatan torettos, 07 Ara 2017, 01:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

torettos

Arkadaşlar ben bir eklenti tarzı birşey yapıyorum daha dogrusu mybb dekini smf çeviriyorum açılmış konuların isimlerini alabiliyorum ama konuyu açan ve konuya son yapan kişilerin nicklerini ve hangi kategoride oldugunu alamıyorum.
Amacım mybb deki prostat istatik gibi yapabilmek tasarımın aynısnı aldım sadece yukarda dediklerim eksik yardımcı olursan sevinirim tarantula

tarantula901

Tam yapmak istediğinizi resimli olarak paylaşsanız yardımcı olalım bu yapmak istediğinizi nerede göstereceksiniz.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

torettos

resim link : http://prntscr.com/hk2hex

hocam resimde konuyu çekebiliyorum ama konuyu başlatan,konuya son yorum yapan ve kategorisini alabilmem gerekiyo

tarantula901

Sitede konuları mevcut. arama yapın örnek kodlar bulabilirsiniz.

Gerekirse diye kullandığınız kodları paylaşın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

torettos

rica etsem konu link paylaşır mısınız aradım bulamadım

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

torettos

hocam ben konuları aşagıdaki kod ile listeliyorum dedigim yerleri yapamadım bir türlü :(

$say=0;
foreach ($context['top_topics_rand'] as $ras)
{
$say++;
echo '
<tr class="trow1 smalltext31">
<td>
',$ras['link'], '</td>

tarantula901

Şu kodu kullanın

foreach ($context['latest_posts'] as $post){
         $cnt++;
         $class = ($cnt % 2) ? 'windowbg' : 'windowbg2';

echo '
                     <tr>
                     <td></td>
                        <td class="', $class, '" title="', $post['preview'] ,'">', $post['link'], '</td>
                        <td class="', $class, '" style="text-align:center;">', $post['replies'], '</td>
                        <td class="', $class, '" style="text-align:center;">', $post['views'], '</td>                       
                        <td class="', $class, '" style="text-align:center;">',$post['board']['link'], '</td>
                        <td class="', $class, '" style="text-align:center;">',$post['poster']['link'], '</td>
                        <td class="', $class, '" style="text-align:right;" nowrap="nowrap">', $post['time'], '</td>

</tr>';
       }

Ücretli Smf Destek İçin

torettos

çalışmadı hocam bu kodları temamın Boardtemplatesinde deniyorum bu arada ?

tarantula901

Şu kodların var oluduguna emın ol tam olarak neresine ekliyorsun.

global $context, $settings, $options, $scripturl, $txt, $modSettings;

Ücretli Smf Destek İçin

torettos

var hocam o dediginiz kodlar.
echo '
<div id="boardindex_table">
<table class="table_list" cellspacing="0">';
üstüne ekliyorum

tarantula901

Kodları nasıl ekliyorsanız o kısımdan bır kısmını ekle kodların

Ücretli Smf Destek İçin

torettos

foreach ($context['latest_posts'] as $post){
         $cnt++;
         $class = ($cnt % 2) ? 'windowbg' : 'windowbg2';

echo '
                     <tr>
                     <td></td>
                        <td class="', $class, '" title="', $post['preview'] ,'">', $post['link'], '</td>
                        <td class="', $class, '" style="text-align:center;">', $post['replies'], '</td>
                        <td class="', $class, '" style="text-align:center;">', $post['views'], '</td>                       
                        <td class="', $class, '" style="text-align:center;">',$post['board']['link'], '</td>
                        <td class="', $class, '" style="text-align:center;">',$post['poster']['link'], '</td>
                        <td class="', $class, '" style="text-align:right;" nowrap="nowrap">', $post['time'], '</td>

</tr>';
       }
     echo '
<div id="boardindex_table">
<table class="table_list" cellspacing="0">';

tarantula901

Sorun gözükmüyor test ettim çalışıyor.

Ücretli Smf Destek İçin

torettos

bnde neden hiçbir yanıt vermiyor ne hata var ne yazdırıyor benim kodlara göre nasıl yapabiliriz peki ?