Site açılmıyor Yardımınız gerekiyor.

Başlatan medeniyetmuhendisi, 01 Ara 2017, 08:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

medeniyetmuhendisi

Bu sabah siteme girdiğimde aşağıda ki ekranla karşılaştım ama sorunun ne olduğunu çözemedim.
Bana acil olarak yol gösterecek bir arkadaşa ihtiyacım var.

site medeniyetmuhendisleri.com

tarantula901

Sorun durduk yeremi oldu yoksa pake  vs kurdunuz mu ve upgrade yapmaya calistiniz mi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

torettos

eksik dosyayı açmaya çalışıyor o yüzden dosya okunamadı diyor belirtilen dosyayı ve yolu kontrol ediniz

medeniyetmuhendisi

hocam kusura bakmayın dönüğş yapamadım öncelikle..

uğraştım baya ve sonunda host firmasının nasıl olduysa dosyalarımın bulunduğu yolu değiştirdiğini fark ettim.

home/medeniyetmuhendisleri/hhtpdoc.................  diye uzayan yolu
home3/medeniyetmuhendisleri...................   diye değişmiş bu neden durduk yere değişir bunu da anlamadım ama neyse düzelttim sonunda

tarantula901

Durduk yere olmaz dizin değiştirmesi siz ayarları onar php kullandınız mı hiç yada dizin değiştirecek birşey yapmışmıydınız. eğer yapmadıysanız ftp bilgilerini değiştirin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin