[Ücretli] Sitemi Mobil Hale Getirebilicek Birini Arıyorum

Başlatan vista1, 09 Ara 2015, 00:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vista1

Herkese merhaba;

Arkadaşlar sitemi mobil hale getirecek birini arıyorum.. Ücretli veya ücretsiz sorun değil.. Bu konuda tamamen açığım..

Şu an siteye;

1. "Responsive Curve" Modunu yükledim ve siteye sorunsuz uyumla kuruldu..
2. Simple Portal'ı da mobil uyumlu hale getirdim fakat temadaki logo yeri yüzünden tam anlamıyla mobil olmuyor..

Şimdi ben o logo sadece mobilde iptal olsa bile Menulerin mobil uyumlu hale gelmesini istiyorum.. Çünkü o menüler yüzünden mobil uyumlu olamıyor ama (mobilde olmasada) bilgisayar üzerinde menulerin orda olmasını seviyorum..

Bana yardımcı olabilir misiniz.. Eğer emeğinizin karşılığını istersenizde vericeğim kesinlikle..

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

vista1

vista1

tarantula901 tarafından işlem gerçekleştirildi.. Ödemesi yapıldı.. Kendisine teşekkür ederim :)

Sosyal Öğretmeni

Hayırlı olsun kardeş. Tarantula bu yaparım dediyse o gece size yatın der kendisi yatmaz o işi halleder ondan sonra ....
Velhasıl biz de yaptırdık memnun kaldık. Yapım aşamasında baya sohbet de ettik....
Tekrardan...Tarantula901 e teşekkür ederim
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 09 Ara 2015, 21:29Hayırlı olsun kardeş. Tarantula bu yaparım dediyse o gece size yatın der kendisi yatmaz o işi halleder ondan sonra ....
Velhasıl biz de yaptırdık memnun kaldık. Yapım aşamasında baya sohbet de ettik....
Tekrardan...Tarantula901 e teşekkür ederim

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin