Hide tag Special (İçerik gizleme modu)

Başlatan tarantula901, 30 Eyl 2014, 17:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yabancikiz

Evet o kısma tıklayınca ki küçük pencere açılıyor ama onun  dosyasına nasıl gireceğimi bulamadım.

tarantula901

Alıntı yapılan: yabancikiz - 20 Ağu 2015, 15:33Evet o kısma tıklayınca ki küçük pencere açılıyor ama onun  dosyasına nasıl gireceğimi bulamadım.

filezilla programı varmı sizde onunla bağlanıp notpad ++ programıyla arama yapıpo ekleyeceksınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Filezilla var notepad++ de indirdim. ama onu nasıl kullanıp içinde arama yaparım ?

tarantula901

filezilladan o dosyayı bulup notpad ++ ile açacaksınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

notepad++ yerine yanlışlıkla notepad ile açtım yazılar çıktı neleri düzenlemem gerek?
Ya da illa notepad++ açmam gerekiyorsa nasıl düzeltebilirim.Gerekmiyorsa notepad ten devam edelim.

tarantula901

notepad bazen turkce karekter sorunu cıkabılıor ondan notpad ++ kullanmanı ıstedım ama ole kullan sorun cııkarsa gerı alırsın

paketı yuklerken kalem ısaretıne tıklayınca acılan sayfada nereyı duzenlemen gerekıor onu gosterıor

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Hata da yazan kısmı birebir olduğu yer buldum buldum ama hep fazlalıkları da var. Hangisine yazacapımı bilemedim.

Bu resim hatanın soluna çıklayınca gelen kısım .
http://i.hizliresim.com/vLp1mD.png

Bunlarda notepad ile açıp bulduklarım
http://i.hizliresim.com/VLMqlR.png
http://i.hizliresim.com/rV2lQB.png

Şimdi ne yapmam gerek ?

tarantula901

birinci resimde zaten belirtmiş kodun üstüne bir kod eklenıyor onu eklemenız gerekıyor

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Public html de ki sources klasöründe buldum ve ne yazdıysa onları yapıştırdım ama değişiklik olmadı. Paketi kaldırdım tekrar kurdum gene aynı hatalar. Yanlış bir şey yapıp forumu kaybetmekte istemiyorum.
Paket hatalarının giderilmesi hakkında daha detaylı anlatımın olduğu bir başlık ya da video anlatımı var mı ?

tarantula901

Tum modların kodları farklı oldugu ıcın hata giderme diye birşey yok yani  hata dediğin aranması gereken kod  ya yoktur yada baska modla çakıştığı için yok gibi gorunuyor

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

İlk yorumdaki linkte bir sıkıntı var sanırım. Eliniz de var mı Hide Special tags ?

tarantula901

hidetagın yapımcısı modu kendı sıtesınde yayınlamak ıcın sımplemachınesten kaldırdı sanırım o sıtede kapalı su anda benım kullandıgım mod vardı hıdetagın kullanabılırsın ama kullanırken dıkkat et manuelı yok sorun olsa kaldırmak sıkıntı yaratabılır

modu eke ekledım ılk konuda

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Şimdi hocam 2.yorumdaki üye ile aynı hataya sahibim.
static $disabled;  bul ekle diyor bende ama bu yok static $disabled şeklinde var.
üyenin verdiği şekildeki kodu ekledim ama bir değişiklik olmadı sitede.
başka ne yapabilirim ?

tarantula901

O sekilde eklediyseniz hata vermediyse sorun yok modun ayarlarini ayarlayarak kullanabilirsiniz

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Sorun şu ki o ikinci mesajdakini eklediğim halde site aynı şekilde devam ediyor ve paket sorunu hala yazıyor.Yani değişen bir şey yok. Dolayısıyla yorum yazmadan sadece üye girişi yapanlar her şeyi indirebiliyorlar. Paketi kaldırdım yine yükledim gene aynısı.  Başka yolu yok mudur başka bir eklenti falan? Çünkü verdiği hata birebir  yok subs içinde