Üyelik Adımında Sorun Var ?

Başlatan casper3622, 12 Nis 2024, 17:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

casper3622

Merhaba arkadaşlar forum.tolgaduman.net adresine smf 2.1.4 kurdum herşey yolunda çalışıyor ancak üye olma kısmında bilgilerinizi girip kayıt ol bastığınız anda sayfa gidiyor. Üye listesinden baktığım zaman ise bu üye görünüyor sorun nedir nasıl çözebilirim

soulfather

Forum yönlendirmesi ile alakalı olabilirmi acaba üyelik ayarları sunucu ayarları da olabilir. Forum.site ismi olarak yapmışsınız ona Bi bakın bence.

casper3622

Teşekkür ederim kontrol edeyim

casper3622

yeni kurduğum için çok birşey yoktu o yüzden silip tekrar kurucam bir çok şey denedim sorun var ne olduğunu bilmiyorum. Üyelik sayfası dışında başka sayfalarda da sorun çıkıyor yeniden kuruyorum umarım düzelir

casper3622

yok olmuyor ya silip baştan tekrar kurdum ana dizine de kurdum ama sorun düzelmiyor anlamıyorum beynim yanmış durum da

soulfather

Ana dizin veya farklı dizin fark etmez başka bir sorun vardır. Muhtemelen Manuel mi kuruyorsunuz yoksa cpanel den kendi mi kuruyorsun. Mesela forum alt klasörüne kurun adresi direk oraya girin yönlendirme yapmayın. Forum.site adı yönlendirmesi olmadan deneyin bakalım.

casper3622

Doğrudan ana dizine FTp üzerinden dosya atarak kurdum denedim değişmedi Cpanel üzerinden kurarak denedim yine değişmedi sunucu firmasına mail attım artık umarım çözülebilir yabancı siteler de çok araştırdım ama net bir çözüm yok genelde sunucu kaynaklı olduğunu söylüyorlar umarım çözebilirim

soulfather

Olabilir sunucu sürümü neden kaynaklanabilir veya başka şeyler normal de hiç başımıza gelmedi bu durum inşallah halledersin kolay gelsin.

casper3622

Ilgın için teşekkür ederim şimdilik böyle kullanayım bakalım biraz daha araştırmak gerekiyor sanirim