Sağlı Sollu Dikey sabit reklam

Başlatan tarantula901, 26 Şub 2017, 23:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Sitenizde sağ yada solunda dikey olarak sabit reklam eklemenize olanak verir.

Reklamın düzgün görünmesi için sağ yada solda reklam genişliği kadar boşluk olması gerekiyor.

Temanız da bulunan index.template.php dosyasında

ara

</head>
Altına ekle

<div class="sol_reklam">Reklam kodu resim yada diğer kodlar</div>

<div class="sag_reklam">Reklam kodu resim yada diğer kodlar</div>

Temanızda bulunan css klasorü içerisindeki

index.css en altına şu kodları ekleyin.

.sol_reklam{width:160px;height:600px;position:fixed;left:-4px;top:6px;}
.sag_reklam{width:160px;height:600px;position:fixed;right:-4px;top:6px;}
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

tarantula901

En alta eklemek istiyorsan onun için ayrı modlar var arama yapabilirsiniz.

sohbet kısmından arama yapar isen daha ayrıntılı linklere ulaşırsın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Şub 2017, 23:33Sitenizde sağ yada solunda dikey olarak sabit reklam eklemenize olanak verir.

Reklamın düzgün görünmesi için sağ yada solda reklam genişliği kadar boşluk olması gerekiyor.

ara

</head>
Altına ekle

bu reklam kodu resım yada dıger kodlar derken RESIM ne anlamda resım resım yolumu resımı hızlıresım.coma yukleyıp png linkimi ne ? yukleyıp png lınkını koydum olmadı reklam kodu dısında RESIM ne anlamda
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Reklam kodu resim yada diğer kodlar bu yazdığım yere reklam kodları yada resim ekleyebilirsin

resim eklemek için ise <im src="resimlinki" width="728" height="90"> şeklinde kodu eklersen olur.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 05 Mar 2017, 20:52Reklam kodu resim yada diğer kodlar bu yazdığım yere reklam kodları yada resim ekleyebilirsin

resim eklemek için ise <im src="resimlinki" width="728" height="90"> şeklinde kodu eklersen olur.

90x728 :D
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

bu reklam  kodları  benim sitede vardı daha  önceden sanki :D

tekyürek

@media screen and (max-width:1350px){.sol_reklam{display:none;}
.sag_reklam{display:none;}

bunuda ekleyin derim  :D

17 inç ekranlardaa   reklam  forum üzerine taşar  yoks a   :D

tarantula901

çok güzel öneri tekyurek saolasın

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

tarantula901

OLması lazım kodları eklediğinize emin olun.

Ücretli Smf Destek İçin

Tunafloyd

Konu için çok teşekkürler ben denedim kodu da aşağıda ki gibi yaptım ama resimler gözükmüyorlar. Normal de yukarıda arkadaşın dediği 90x728 boyutta yapmıştım onda da gözükmedi. Benim sitede boyut olarak 475x975 bir boşluk var bende böyle yazdım.

Bu kodu bir yere eklemem gerekiyor mu? gerekiyorsa nereye eklemeliyim?

@media screen and (max-width:1350px){.sol_reklam{display:none;}
.sag_reklam{display:none;}

</head>
<div class="sol_reklam"><im src="http://i.hizliresim.com/ED2vv9.jpg" width="475" height="975"></div>

<div class="sag_reklam"><im src="http://i.hizliresim.com/ED2vv9.jpg" width="475" height="975"></div>
<body>';

tarantula901

İndex.css eklemen lazım temadaki css klasoru içerisinde

Reklamlar width="475" height="975" olması lazım boyutları

Ücretli Smf Destek İçin

Tunafloyd

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Ağu 2018, 14:38İndex.css eklemen lazım temadaki css klasoru içerisinde

Reklamlar width="475" height="975" olması lazım boyutları

Aşağıda ki index.css kodları na  eklenenleri mi düzenlenem lazım ekstra bir kod olarak mı eklemem gerekiyor.

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Şub 2017, 23:33Sitenizde sağ yada solunda dikey olarak sabit reklam eklemenize olanak verir.

ara

</head>
Altına ekle