SMF kurulumu, mod ve yeni tema yukleme

Başlatan renis, 14 Tem 2018, 07:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

renis

Arkadaslar,
Basliklada belirtildigi gibi SMF kurulumu ve bu kurulan SMF icin birkac mod urulacak ve begendigim bir temayida uygulayabilecek profosyonel yardima ihtiyacim var, ilgilenen arkadaslar bana mesaj atarak ulasabilirler, Simdiden tessekkur ederim

ramooo19

Alıntı yapılan: renis - 14 Tem 2018, 07:52Arkadaslar,
Basliklada belirtildigi gibi SMF kurulumu ve bu kurulan SMF icin birkac mod urulacak ve begendigim bir temayida uygulayabilecek profosyonel yardima ihtiyacim var, ilgilenen arkadaslar bana mesaj atarak ulasabilirler, Simdiden tessekkur ederim

öncelikle işi bilene yaptırmanız gerekiyor oda burda yöneticimiz burdan inceleyebilirsiniz! tavsiyem ücretli yaptırın başınız ağrımasın

renis

Merhaba Ramooo19
Mesajiniz icin tessekkur ederim.Evet ucretli yaptiracam ve Tarantula901 cok eskiden de forum kurdurtmusdum ve kendisine mesaj da attim ama donus olmadi... ondan dolayi buraya yazdim...

ramooo19

Alıntı yapılan: renis - 15 Tem 2018, 13:21Merhaba Ramooo19
Mesajiniz icin tessekkur ederim.Evet ucretli yaptiracam ve Tarantula901 cok eskiden de forum kurdurtmusdum ve kendisine mesaj da attim ama donus olmadi... ondan dolayi buraya yazdim...

özeden yazın yada skype adresınden de ulaşabilirsiniz müsait olduğunda size  ulaşacaktır!kendi ulaşamasa bile yardımcı olabilecek ekip arkadaşına yönlendirecektir!