Konu Bilgisi

Başlatan BrainDamaged, 10 Ksm 2018, 23:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BrainDamaged

Merhabalar hocam, konu istatistikleri için bir alan oluşturdum lakin konuyu başlatan kişinin, konu başlatılma tarihini ve konudaki toplam ileti sayısını gösteren bir fonksiyon bulamadım.

tarantula901

Kullanmış olduğunuz kodlar hazır kodlar mı yoksa siz mi yazdını ssi mi kullanıyorsunuz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Ksm 2018, 23:42Kullanmış olduğunuz kodlar hazır kodlar mı yoksa siz mi yazdını ssi mi kullanıyorsunuz.

Tema içerisinde bulunan Display.template.php üzerinde çalışmaktayım hocam, postbit üzerine konu ismini, konuyu başlatanı ve oluşturulma tarihi bilgilerini çekmeye çalışıyorum lakin bu tarz bir fonksiyon bulamadım;

Ref;

tarantula901

Display.template.phpde kodlar mevcut.  body konu içeriği subject konu başlığı  time diye aratırsanız konu tarihini çeker kodları display.template.phpde ara
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Ksm 2018, 04:07Display.template.phpde kodlar mevcut.  body konu içeriği subject konu başlığı  time diye aratırsanız konu tarihini çeker kodları display.template.phpde ara

Dosya içerisinde arama yaptım hocam lakin bir sonuç elde edemedim, SMF versiyonum 2.0.15

tarantula901

Bu istatistiği nerede yapmaya çalışıyordunuz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Ksm 2018, 19:12Bu istatistiği nerede yapmaya çalışıyordunuz.

Display.template.php üzerinde hocam, öğeyi denetle ile yaptığım bir örnek

tarantula901

Tamam işte display.templatede içerikde konuyu başlatan konu adı içeriği cs gibi kodlar display.templatede mevcut söyllediğim şekilde ararsan kodlar var pc geçimce kodlara bakarım atarım.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Ksm 2018, 21:25Tamam işte display.templatede içerikde konuyu başlatan konu adı içeriği cs gibi kodlar display.templatede mevcut söyllediğim şekilde ararsan kodlar var pc geçimce kodlara bakarım atarım.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim hocam

tarantula901

Alıntı yapılan: BrainDamaged - 11 Ksm 2018, 22:33İlgilendiğiniz için teşekkür ederim hocam

Konu başlığı: ', $context['subject'], '

Konu içeriği : ', $message['body'], '

Konu goruntuleme sayısı: ', $context['num_views'], '

konu tarihi: ', $message['time'], '

gibi aratarak bulabilirsin

üsteki kodlar

// Get all the messages...
while ($message = $context['get_message']())
{

kodu parentezin içinde işlem yaparsanız geçerli olur ona göre ayarlarsın.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Ksm 2018, 22:54Konu başlığı: ', $context['subject'], '

Konu içeriği : ', $message['body'], '

Konu goruntuleme sayısı: ', $context['num_views'], '

konu tarihi: ', $message['time'], '

gibi aratarak bulabilirsin

üsteki kodlar

// Get all the messages...
 while ($message = $context['get_message']())
 {

kodu parentezin içinde işlem yaparsanız geçerli olur ona göre ayarlarsın.

Düzenlemeyi döngünün içerisinde yapıyorum hocam, üzerinde yapınca nedense konu sahibinin iletileri gözükmüyor;

// Show the topic information - icon, subject, etc.
 echo '
 <div id="forumposts">
 <div class="cat_bar">
 <h3 class="catbg">
 <div class="veo-yazar">', $context['subject'], '</div>
 <div class="veo-konu">Veoper tarafından 12 Kasım 2018 tarihinde açıldı. (1 Cevap, ', $context['num_views'], ' Görüntüleme)<div>
 <div class="veo-sıralama">', template_button_strip($normal_buttons, 'right'), '</div>
 </h3>
 </div>';

tarantula901

Dkşında yaparsan gözükmez eğer dögü dışında yapacaksann foreacı tekrar rkle kodları onun için ekle

Ücretli Smf Destek İçin