Facebook ve Twitter konu paylaşmak

Başlatan tarantula901, 15 Ksm 2015, 02:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

omuforum.net

modu bu sekıl kaldırırsam sistem cokucek :D

tarantula901

bu sekılde kaldırabılırsın hatalı kısımları resmı sıteden manuelını bakp kaldır core teması ıcın gerek yok

managesettıng var onu kaldırırsın bu sekılde kaldırsan sıteyee bırsey olmaz  her zman bır olmaz ama bunda sorun olmaz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

yada şunu yapın

display.template.php ara

', $txt['topic'], ': ', $context['subject'], '  (', $txt['read'], ' ', $context['num_views'], ' ', $txt['times'], ')
Şununla değiştir

', $txt['topic'], ': ', $context['subject'], ' &nbsp;(', $txt['read'], ' ', $context['num_views'], ' ', $txt['times'], ')<a rel="nofollow" href="http://www.facebook.com/sharer.php?u=', $scripturl, '?topic=', $context['current_topic'], '.0" class="facepaylas" target="_blank"><i class="icnFacebook"></i></a>
index.css sonuna ekle

i.icnFacebook {
    float: right;
    padding-right: 12px;
    display: block;
    border-radius: 2px;
    box-shadow: 0 1px 0 rgba(255, 255, 255, .20) inset;
    background: #4a6fb0;
    background: -moz-linear-gradient(top, #4a6fb0 0%, #385a99 100%);
    background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%,#4a6fb0), color-stop(100%,#385a99));
    background: -webkit-linear-gradient(top, #4a6fb0 0%,#385a99 100%);
    background: -o-linear-gradient(top, #4a6fb0 0%,#385a99 100%);
    background: -ms-linear-gradient(top, #4a6fb0 0%,#385a99 100%);
    background: linear-gradient(to bottom, #4a6fb0 0%,#385a99 100%);
    filter: progid:DXImageTransform.Microsoft.gradient( startColorstr='#4a6fb0', endColorstr='#385a99',GradientType=0 );
    background: url('../facepaylas.png');
    width: 55px;
    height: 19px;
}

resmi temanın images klasorune at
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

tamam manuel olarak kaldırdım hepsini eke ekledim

tarantula901

cevap vermeyınce cıkacaktım boş kalmayın dıye kodları uste ekledım onları ekleyın bakalım olacakmı hem görmüş olursunuz ok

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

dediklerinizi ekledim ama bişey olmadı sanırım otekı modu duzgun kaldıramadım sitesinde kaynak kodlarıda yazmıyor

tarantula901

images klasoru ıcerısıne resmi atmayı unutmayın css images yolu yanlışmış ondan olmadı

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

tşkkur ederim ugrastırdım sizi biraz iyi çalışmalar

tarantula901

Sorun değil zaten kolay birşey ben sizi uğraştırdım :D iyi geceler.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

yeniyim az çok ilerledim bilen için çok kolay seyler biliyorum bende bildigim donanım konusunda millete anlatınca zor geliyor bide bunu mobile recuvaya uyumlu nasıl yapabiliriz acaba telefondan takip ediyorumda paylaşımlarda buluncam ilerleyen zamanlarda kolaylık olması açısından

tarantula901

Aynen herkes anladığı şeyi kolay yapar meesla sizin anladığınız birşeyide ben yapamayabilirim normal birşey

Bilgisayar donanımındanmı anlıyorsunuz.

mobile recuva temamı tam anlayamadım

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

evet donanımcıyım normalde ama bu sene bilgisayar programcılıgı okuyorum lakın c# dili giriş olarak gösterdiler aslında peh uzak degıl bunlar ama pratik yapıp tecrube kazanmak lazım evet mobil recuva temada telefonda gozukmuyor paylaş butonuda gozukmesı ıcın ne yapabiliriz

SirtLan

Bu sürümün 2.0.11 smf sürüm ile uyumlulugu bulunmuyor. Acaba uyumlu hale getirebilirmiyiz
$$  Q u a l i t y    I n f o r m a t i o n    L i n e  for iPhoneDestekBoard $$
<   M O D  |  T R A N S L A T O R  |  TO  |  TUR  |  A N D   |  G E R  | BY | SIRTLAN >

tarantula901

Admin panelden paket goruntule kısmında en altında gelişmi var o gelısmıse uyumlu surumu yazın vepaketı yukleyın

Ücretli Smf Destek İçin

SirtLan

Alıntı yapılan: tarantula901 - 29 Şub 2016, 18:34Admin panelden paket goruntule kısmında en altında gelişmi var o gelısmıse uyumlu surumu yazın vepaketı yukleyın

Bu sorunu temamda nasil giderebilirim?
$$  Q u a l i t y    I n f o r m a t i o n    L i n e  for iPhoneDestekBoard $$
<   M O D  |  T R A N S L A T O R  |  TO  |  TUR  |  A N D   |  G E R  | BY | SIRTLAN >