main block sorunu

Başlatan Matchless, 31 Mayıs 2017, 06:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Matchless

arkadaşlar inferno temasında böyle bir main block hatası bulunmaktadır, nasıl çözebilirim?

tarantula901

Herhangi bir css kod değişikliği yaptınız mı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Matchless

Alıntı yapılan: tarantula901 - 31 Mayıs 2017, 09:19Herhangi bir css kod değişikliği yaptınız mı
Düzenlenmiş bir temayı tekrardan kendime göre düzenlemeye çalışıyom fakat main block ile hiç oynamadım

uyanangenclik

main block resmini paint gibi bir editörle açıp arayı genişletip tekrar yükleyin.
Bende zamanında bunlarla çok oynadım :D
Bir Damlasıyım Okyanusun... Ama Okyanusum. Uyanan Gençlik

Matchless

Alıntı yapılan: uyanangenclik - 31 Mayıs 2017, 13:03main block resmini paint gibi bir editörle açıp arayı genişletip tekrar yükleyin.
Bende zamanında bunlarla çok oynadım :D
Aralarında belirli bir aralık var zaten.

uyanangenclik

Yazılar ortalanmıyor değil mi?
Sorunun buysa  koyu alanı büyüteceksin paintle yada başka bir resim editörü ile.
Yada ekleyin main block resmini bir de ben yapayım  ;)
Bir Damlasıyım Okyanusun... Ama Okyanusum. Uyanan Gençlik

Matchless

Alıntı yapılan: uyanangenclik - 01 Haz 2017, 11:34Yazılar ortalanmıyor değil mi?
Sorunun buysa  koyu alanı büyüteceksin paintle yada başka bir resim editörü ile.
Yada ekleyin main block resmini bir de ben yapayım  ;)
Yazı zaten ortalanmış bir şekilde fakat dediğiniz gibi main_block.png kaymış sanırım. Inferno temasının orijinal main_block'u ile denedim yine olmadı. main_block.png