Mail, favicon, reklamlar, hosting hakkında yardım ?

Başlatan Emre Sever, 24 Şub 2017, 17:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Emre Sever

Herkese selamlar, sizlerin büyük destekleriyle forumum da sona doğru ulaşıyorum, ufak tefek detaylarım kaldı :)

1.Sorunum mail ?

Forum da baktım 3 farklı ayar vardı üçünüde denedim fakat muhtemelki bir yerde yanlış yaptım, mail gelmiyor ve gitmiyor ? Ayrıyeten ayarlar olduğu zaman gönderilecek maili nasıl ayarlayacağım ?

2.Sorunum favicon ?

Yine aynı şekilde forumu kurcaladım konuyu aradım fakat yapamadım, dosyayı nereye atacağımı bulamadım.

3.Sitede adsense reklamı almak istiyorum adsense'ye üye oldum bana bir kod verdi fakat nereye yapıştıracağımı bulamadım ve o kodu yapıştırdıktan sonra başka bir işlem yapacak mıyım ?

4.Aklım da hostingerin premium paketi var sizce yeterli midir ?

Şimdiden fikirleriniz ve yardımlarınız için teşekkür ederim.  :)

tarantula901

1 - Mail ayarlarınızı şu konudan yapabilirsiniz http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=49.0

phpde gmail() fonksiyonu kapalı olup olmadığını kontrol için şunu kullanın. http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=347.0 eğer kapalı ise smtp ayarlarını yapmanız gerekiyor.

2 - bir tane resim belirleyin çok ufak olacak şekilde sonra favicon.ico diye adını değiştirip ftp anadizine atın.

3 - Siteniz yeni iken reklam almayın derim çünkü ilk başta başvuruda kabul etmezlerse sonradan kabul edilme olayı düşüyor siteniz biraz zaman geçmesi gerekiyor ki google gözünde siteniz uzun süre ayakta olduğu belli olsun. onun yerine diğer alternatif reklam şirketlerini kullanın örneğin google reklamlarını kullanna ve görüntülemeden para kazandıran wordego var orayı şimdilik kullanabilirsiniz reklamları google reklamları olduğu için sıkıntı yok tertemiz reklamlar çıkmakta.

4- Hostingeri bilemiyorum yeni başlayan siteler için herhangi bir hosting olabilir sonradan yükseltebilirsiniz.

Benim kişisel olarak istediğiniz bir paket oluşturup size hosting verebilirim. beğenirseniz yükseltiriz...

sitenizde kullanmış olduğunuz temanın coptiytini ekleyin eğer eklemez iseniz malesef yardımımı keseceğim tema yapımcılarına saygımız olsun lütfen sonradan kimse tema yapmıyor diye ağlıyoruz.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Emre Sever

uyanangenclik

Bir Damlasıyım Okyanusun... Ama Okyanusum. Uyanan Gençlik