Veri Tabanı Hatası

Başlatan cgozuagca, 06 Tem 2018, 18:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cgozuagca

Öncelikle Merhaba arkadaşlar.

Direk konuya girmek istiyorum ben 3 yıldır pixelcartr.com adresinin başındayım. Sunucumu bu yıl başka bir hosting firmasına taşıdım.Sistemde herşey normal olarak çalışıyordu. Fakat hosting firma cpanele bir güncelleme yaptı ve ondan sonra sitenin bazı bölgelirden veri tabanı hatası almaya başladım. Örneği konu aç dediğimde veri taban hatası alıyorum bunu düzeltemedim. Düzeltmem için yardımcı olurmusunuz teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar

Not:Hatanın fotosu ektedir.

tarantula901

smfye güncelleme yapın. sorun düzelmez ise yazın http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=161.0
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

Hocam bu seferde güncelleme yaparken dediklerinizi yaptım MySQL sürümünüz minimum SMF gereksinimlerini karşılamıyor.

Lütfen sunucunuzu yeni sürüme geçmesini isteyin.
söyle bir hata aldım

tarantula901

Siz cevabı vermişsiniz hostinginizin mysql sürümünü yükseltmesi gerekiyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

cıldırıyorum yemin ederim  :dayak:s  teşekkür ederim

ramooo19

Alıntı yapılan: cgozuagca - 07 Tem 2018, 19:15cıldırıyorum yemin ederim  :dayak:s  teşekkür ederim

yani kısacası host yekilisi ile irtibata geçin mysql sürümünü yükseltsinler  !

cgozuagca

Evet hostingcimle irtibat kurdum ve MYSQL Sürümünüz yükseltilmiştir dedi dediklerinizi deneyecem bakalım

ramooo19

Alıntı yapılan: cgozuagca - 09 Tem 2018, 16:16Evet hostingcimle irtibat kurdum ve MYSQL Sürümünüz yükseltilmiştir dedi dediklerinizi deneyecem bakalım
tamamdır siz deneyin sorun olursa burdan yine yazarsınız !

cgozuagca

Hocam hostingcim dediki mysql sürümünü yükselttik en üst seviye dedi yine aynı hatayı aldım ben birdaha ticket attım dedilerki en üstü bu

tarantula901

Sürüm kaç phpmyadminden bakabilirsin yada smf admin panele girip destek ve hazırlayanlar kısmından bakabilirsin oraki bilgileri ekle bakalım.

aldığın hatayıda resimli ekle

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

tarantula901

Sitenizde hangi modlar kurulu

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

tarantula901

Topic solved modunu kaldırın sonra o hataları alıyormusunuz kontrol edin.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

Kaldırdım fakat yine aynı hatayı aldım hocam geçenlerde ben bir sürüm yükseltmeye çalıştım herşeyi otomatik indirdi ama başka hatalar aldım sonra geri kaldırdım ondan olabilirmi ?