Zorunlu Kayıt Yaptırmayı Nasıl Kaldıracam??

Başlatan ByGold, 05 Nis 2018, 15:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ByGold

Merhaba Arkadaslar Ben Smf forum Actımda Eskilerde Beri Mybb Kullaniyordum Onu Bırakıp Smf Gectimde Oyüzden Fazla Smf Bilmiyorum Oyüzden şu Forumumda Zorunlu Kayıt Nasıl Kaldıracam?
Site Link;
samptrkye.rf.gd
Bir Umuttur Yaşamak!

tarantula901

zorunlu kayıttan kastınız nedir tam olarak site ziyaretçilere açık olmasın uye olsun mu ıstıyorsunuz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ByGold

Alıntı yapılan: tarantula901 - 05 Nis 2018, 17:10zorunlu kayıttan kastınız nedir tam olarak site ziyaretçilere açık olmasın uye olsun mu ıstıyorsunuz.
Ben Yanlislikla Siteye Zorla Kayit Actım Ve Nasil Kapaticam Oyuzden Sordum Ziyaretciler Foruma Girerken Kayıt Ol Kısmı Geliyor Oyuzden Konuyu Açtım Yardım Ederseniz Mutlu Olurum :)
Bir Umuttur Yaşamak!

tarantula901

Özellikler ve Seçenekler / Genel / YardımZiyaretçilerin forumda gezinebilmelerine izin ver aktif edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ByGold

Alıntı yapılan: tarantula901 - 05 Nis 2018, 17:21Özellikler ve Seçenekler / Genel / YardımZiyaretçilerin forumda gezinebilmelerine izin ver aktif edin.
Teşekkür Ederim
Bir Umuttur Yaşamak!