Profil Alanında Konu sayısı

Başlatan AKINCI, 07 Mar 2016, 03:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AKINCI

Display.template.php de bul

// Show how many posts they have made.
            if (!isset($context['disabled_fields']['posts']))
                echo '
                        <li>', $txt['member_postcount'], ': ', $message['member']['posts'], '</li>';

altina ekle

//Konu Sayısı

$data=mysql_query("SELECT count(`id_topic`) as konu FROM `smf_topics` WHERE `id_member_started` = ".$message['member']['id']);
while($d=mysql_fetch_object($data))
{
echo ' <li>Konu Say&#38;#305;s&#38;#305;: ',$d->konu;
echo ' </li>';
}
mysql_free_result($data);
unset($data,$d);

Resim ekte

Sosyal Öğretmeni

Elinize sağlık çok güzel bir paylaşım yapmışsınız. Kısa ve öz....
Herkes göründüğü gibi değil.

duhann

Tema Ayrıştırma Hatası!
Tema içerisinde hatalı bir kod bulundu. Bu problem geçicidir, Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Eğer sürekli bu iletiyle karşılaşıyorsanız yönetici ile iletişime geçiniz.

Hatayı düzeltildikten sonra sayfayı yenileyiniz.

BöyLe ßir Hata ALdım oLmadı ..
Ben Birini SevmiyOrum, O'da Beni SevmiyOrdu..
BirGün RandevuLaştık. Ben Gitmedim O'da GeLmedi..

www.SohbetciLeriz.Com
http://forum.sohbetcileriz.com

tarantula901

Kodda hata yok kodu yanlış yere eklemiş olabilirsiniz. echo içine ve suslu parentezler ıcıne eklerken dıkkat etmeniz gerekiyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

duhann

Display.template ye Ekledim ve Geri kaldırdım ama  Simdi Konulara Giremiorum O Hatayı veriyor  >:(

Choreme de Ki Hata

Tema Ayrıştırma Hatası!

/Themes/default/Display.template.php adındaki terma veya dil dosyasının yüklenmesinde sorun var. Lütfen söz dizimini denetleyin ve tekrar deneyin, tek tire işaretleri önünde tek yatık çizgiler olmalı (') ve tek yatık çizgi kullanacaksanız iki tane yazmalısınız (\). PHP kodlarında hatayı daha belirgin görmek istiyorsanız, doğrudan dosyaya erişmeyi deneyin.

Tekrar denemek istiyorsanız sayfayı yenileyin veya varsayılan temayı kullanın.
syntax error, unexpected ''", ' (T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE)

www.SohbetciLeriz.Com

duhann

Tarantula bey yardımcı Olurmusunuz Ne Yapmam Gerek simdi Acmıyor Konular..

www.SohbetciLeriz.Com

duhann

Neyseki Hallettim tekrar display template yenisini yükleyerek...

www.SohbetciLeriz.Com

tarantula901

İşlem yapmadan önce o dosyanın bır yedegını bır yere alın ondan sonra işlem yapın.

Eğer yapamazsanız display.templaate.php eke ekleyin ilgili yere kodu yapıştırayım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

bi kontrol etmem lazım niye çalışmıyor diye.

Ücretli Smf Destek İçin

blackmagic

ben bu konu sayısı olayını bir türlü yapamıyorum kodu ekledim fakat konu sayısı gözükmüyor

burada değişiklik olmuyor

tarantula901

Alıntı yapılan: blackmagic - 22 Mayıs 2020, 11:29ben bu konu sayısı olayını bir türlü yapamıyorum kodu ekledim fakat konu sayısı gözükmüyor

burada değişiklik olmuyor

kodlar eski ondan dolayı olabilir

Ücretli Smf Destek İçin