Facebook Connect For Smf

Başlatan tarantula901, 19 Haz 2014, 00:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

tarantula901

Facebook Connect For Smf

Özellikleri:

Facebook (yeni üye) ile Kayıt
Facebook (mevcut üye) ile forum hesabı entegre
Facebook forum hesabı kesmek
Facebook üzerinde Durum güncelleyin
Facebook avatar alma
Facebook arkadaş davet
Gibi / facebook arkadaşlarınıza Siteyi önerin
Share, gibi, ve facebook duvarına konu yayınlayın
Facebook Yorum Kutusu
Facebook Fan Page
üm facebook arkadaşlarını görüntüle

ACP - Bu mod kolay kullanım için kendi admin kontrol paneli vardır
[SMF 2.0 okunur] Standart ve Gelişmiş Profil Alanları destekler
Facebook yönetici günlükleri (tüm kayıt / Entegre fb kullanıcıları bakınız)
Üyegrubu (yeni Facebook'a kayıtlı üyeler için varsayılan üyegrubu)
Buddy listesi entegrasyonu (Kullanıcıların forum ve fb arkadaş senkronize edebilirsiniz)

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2322
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eftalya

tesekkürler

yönetimdeki ayarlar türkce olsa iyidi,varmi acaba elinizde türkcesi

birde nerde cikacak bu face  ;D  kod eklenmicekmi siteye

tarantula901

Bu mod sayesinde facebook uyeliğiyle sitenize kolay bir şekilde giriş yapmanızı sağlıyor modu yukledıkten sonra facebooktakı ayarlarını api key vs ayarları yapmanız gerekıyor admın panelde
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eftalya

ayarlar türkce olmadigi icin anlamadim  :)

omuforum.net

geniş bir anlatım ve görseller olsa güzel olurmus hani :)

tarantula901

Modun kurumundan çok facebook ayarida olduğu icin oyuzden biraz sıkıntılı eğer gerekirse ve ayarlarini yapabilirsem paylaşırım.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

paylaşabilirseniz bu modu kullanıcak olanlar için iyi bir paylaşım olur doğrusu

tarantula901

Doğrudur biraz karışık  olduğundan ve zamanım olmadığından dolayı ona fırsat bulamadım zamanında kullanmıştım ama bir sure sonra bır sıkıntı olmuştu tekrardan kurmaya karar verdim unutmazsam en yakın zamanda anlatmaya calısacagım

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Resimli örnekli paylaşımlar bekliyoruz.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Biraz sıkıntılı bir mod olduğundan dolayı araştırmalarım devam ediyor umarım en kısa zamanda açıklayıcı şekilde anlatımını yaparım.

Ücretli Smf Destek İçin