SMF Ücretli işlemler yapılır.

Başlatan tarantula901, 20 Haz 2014, 04:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Smile

Hayırlı günler ,

Doğru yere mi açıyorum konuyu bilmiyorum umarım doğru yerdir .

Açıkca söylemem gerekirse korka korka yazmıştım PM den isteğimi , içimden de "ben adam olmam" diye söyleniyordum . Bir kaç kez internetten yardım aldığım kişilerden acı tecrübelerim vardı . Yenilen pehlivan güreşe doymaz diyerek @tarantula901 nickine yazdım . Sağolsun her istediğimizi tek tek yerine getirerek , benim istek listemin dışına çıktığımız halde sabırla , itinayla , defalarca hangisi olsun , hangisini beğendiniz diye sorarak , başka istediğiniz varmı , başka eksik varmı diye titizlikle ilgilenerek , darmadağın  , içinde hiç bir şey olmayan SMF forumu tam istediğimiz gibi , kullanımı kolay bir hale getirerek , istediğimiz her özelliği anında ekleyerek , bizleri yormadan , çok güzel , çok beğendiğimiz bir forumu tarafımıza teslim etti . Çok bilgili , konuya hakim , sabırlı , titiz , yaptığı işi özenle yapan biri.  Hala acaba şuraya şunu da eklesek mi dediğimde , desteğini esirgemiyor .
 Böyle insanlarda kalmış demek ki tek tük olsa da, bu bizleri hem şaşırttı , hem memnun etti . Kendisinden Allah razı olsun . Memnuniyetimizi ve arkadaşların teşekkürünü bir de buradan yazmak istedim .Teşekkür ederiz @tarantula901 Allah razı olsun .
Biraz uzun yazdım kusura bakmayın .

tarantula901

Alıntı yapılan: Smile - 11 Ekm 2017, 14:21Hayırlı günler ,

Doğru yere mi açıyorum konuyu bilmiyorum umarım doğru yerdir .

Açıkca söylemem gerekirse korka korka yazmıştım PM den isteğimi , içimden de "ben adam olmam" diye söyleniyordum . Bir kaç kez internetten yardım aldığım kişilerden acı tecrübelerim vardı . Yenilen pehlivan güreşe doymaz diyerek @tarantula901 nickine yazdım . Sağolsun her istediğimizi tek tek yerine getirerek , benim istek listemin dışına çıktığımız halde sabırla , itinayla , defalarca hangisi olsun , hangisini beğendiniz diye sorarak , başka istediğiniz varmı , başka eksik varmı diye titizlikle ilgilenerek , darmadağın  , içinde hiç bir şey olmayan SMF forumu tam istediğimiz gibi , kullanımı kolay bir hale getirerek , istediğimiz her özelliği anında ekleyerek , bizleri yormadan , çok güzel , çok beğendiğimiz bir forumu tarafımıza teslim etti . Çok bilgili , konuya hakim , sabırlı , titiz , yaptığı işi özenle yapan biri.  Hala acaba şuraya şunu da eklesek mi dediğimde , desteğini esirgemiyor .
 Böyle insanlarda kalmış demek ki tek tük olsa da, bu bizleri hem şaşırttı , hem memnun etti . Kendisinden Allah razı olsun . Memnuniyetimizi ve arkadaşların teşekkürünü bir de buradan yazmak istedim .Teşekkür ederiz @tarantula901 Allah razı olsun .
Biraz uzun yazdım kusura bakmayın .

Çok çok Teşekkür ederim. Bu mesajınız görünce mahcup oldum sizden de Allah razı olsun elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mkucuksari

Benim de ne zaman başım sıkışsa imdadıma yetişir sağolsun Tarantula hocam.

5 yıldır SMF kullanıyorum, bu süre zarfında aldığım her hizmetten sonuna kadar memnun kaldım.

Hala SMF ile yoluma devam ediyorsam, en büyük pay Tarantula hocamındır. Allah bin kere razı olsun ve başımızdan eksik etmesin.
Bağımlılık Yapan Modelci Platformu : www.rckolik.com

tarantula901

Alıntı yapılan: mkucuksari - 11 Ekm 2017, 21:22Benim de ne zaman başım sıkışsa imdadıma yetişir sağolsun Tarantula hocam.

5 yıldır SMF kullanıyorum, bu süre zarfında aldığım her hizmetten sonuna kadar memnun kaldım.

Hala SMF ile yoluma devam ediyorsam, en büyük pay Tarantula hocamındır. Allah bin kere razı olsun ve başımızdan eksik etmesin.

Teşekkür ederim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

site içi genel sıkıntılarımı saolsun @tarantula901 çözüme ulaştırdı artık özel birazda detay isteklere gelince örnek profil alanı son iletiler gibi özel isteklerde biraz duraklama oldu 

sonra bu konuyu gördümuzatmayalım

http://forum.diyabetrehberim.com/index.php sitemde Profil alanı , Son iletiler (altta ) ve sağda ,popüler konular, sosyal media ikonları ( ki smf de yayınlanan hiçbir modu temamda

çalıştıramadım),menüye ek ilave butonlar  vb gibi detay işlerim var ilgilene bilirmsiniz en önemliside Kaç tl olur bir fiyat skalanız varmı yoksa değişiyormu teşekkürler

buzmavisi

HOCAM MERHABA, SİTEM İÇİN BAZI EKLENTİLER KURULMASI GEREKİYOR , ÖRNEÃ,,žİN  PROFİL  ALANI DEÃ,,Å¾İŞİMİ  ÖRNEK GÖSTEREBİLİRİM.

SEO KURULUMUNU YAPTIM AMA  ONARIM GEREKİYOR İSE ONUDA YAPABİLİRİZ.

PM İLE DÖNÜŞ BEKLİYORUM.

tarantula901

Suanda vaktim yok malesef keske 5 gun once yazsaydınız ama 15 gun sonra boş olacağım ya bekleyin yada size bir arkadaşı önereyim.

Ücretli Smf Destek İçin

buzmavisi

Alıntı yapılan: tarantula901 - 22 Haz 2018, 18:02Suanda vaktim yok malesef keske 5 gun once yazsaydınız ama 15 gun sonra boş olacağım ya bekleyin yada size bir arkadaşı önereyim.

arkadaşa yönlendirebilirsiniz.

tarantula901

Alıntı yapılan: buzmavisi - 25 Haz 2018, 09:35arkadaşa yönlendirebilirsiniz.

Arkadaşa söylüyorum size geri dönüş sağlayacaktır.

Ücretli Smf Destek İçin

Developer

SMF Default  tema kullanıyorum, mobil olması için Responsive curve package yükledim. Bu konuda sıkıntı yok, sıkıntım mobil sürümde hangi kategoride kaç post, kaç konu, görüntüleme sayısı ve son mesaj tarihlerinin yer almaması gibidir.

Bu konuda ücretli bir destek sunuyorsanız, geri dönüş olursa sevinirim.

tarantula901

Alıntı yapılan: Developer - 06 Ksm 2018, 13:20SMF Default  tema kullanıyorum, mobil olması için Responsive curve package yükledim. Bu konuda sıkıntı yok, sıkıntım mobil sürümde hangi kategoride kaç post, kaç konu, görüntüleme sayısı ve son mesaj tarihlerinin yer almaması gibidir.

Bu konuda ücretli bir destek sunuyorsanız, geri dönüş olursa sevinirim.

geri dönüş sağlandı.

Ücretli Smf Destek İçin

Developer

tarantula901

Alıntı yapılan: Developer - 06 Ksm 2018, 13:34PM kutum boş  ???

tekrardan geri dönüş sağlandı.

Ücretli Smf Destek İçin

tsubasatr

Pm olarak iletisim sagladim. Selamlar iyi calismalar

sindirgidedeler

sitemde kurulu smf forum çok eski.1.1.12

şu anda sorunlar yaşıyorum güncel hale getirmeye yardımcı olacak var mı.Smf güvenli değil diyor işlem yapılamıyor.Önerilerinize göre ne yapılması gerekiyor.İlgilenecek olursa sevinirim.