slm smf de link kısaltacak bir mod arıyorum

Başlatan tekyürek, 09 Ekm 2016, 21:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tekyürek

konu başlıgında belirttigim gibi konuların içine eklenen  indirme linklerini kısaltacak ve  linklerin adı konu başlıgını alacak

bu şekilde mod arıyorum vibulletende var bu  smf dede olması lazım

tarantula901

Şu link bakın surumunuzle uyumlumu

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=425
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

hahay yaptıgına bakale
ben bu modu biliyorum zaten  5 para etmez

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

modu denedinizmiki  siz  bana link veriyosunuz

tarantula901

Alıntı yapılan: tekyürek - 09 Ekm 2016, 22:12modu denedinizmiki  siz  bana link veriyosunuz

Biz her modu deneseydik zaten size hiç bir mod tavsiye edemezdik hepsini denemek için vaktimiz yok kullandıklarımız ile ilgili daha iyi  destek verebiliriz ancak kullanmadıklarımızla ilgili sadece tahmin ederiz.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

2 serisine güncellerseniz bu modu kullanırız