smf Eposta gonderme kesin çözüm

Başlatan tarantula901, 21 Haz 2014, 23:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

huseyin102

tarantula901

Konudakileri uygulamanıza rağmen sorun yaşıyorsanız hostinginizle iletişime geçin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

Merhaba smf 2.0.14 kurulumu yapıyorum,eposta ayarını doğru bir şekilde yapıyorum yazılımsal hata var 2.0.11 de hiçbir sorun olmuyor,iletişim eklentisi ekliyorum sorun olmuyor,ana kodlarda sanırsam sorun var.smf 2.1 kursak sorun yaşarmıyız acaba konu hakkında bilgisi olan varmı?

tarantula901

Mail fonksiyonu kapali ise eposta gonderilmez.ancak onun yerine smtp ayarlarini yapmaniz gerek hostinginize yazin mail fonksiyonu kapalimi sonra smtp ayarini yapin. Mail fonksiyonu testi icin sitede konusu var onu kullanabilirainiz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

tarantula901 merhaba kardeşim ben reseller kullanıyorum whmden epostayla alakalı herşeyi denedim olmuyor.istersen sana cpanel ftp bilgisi verebilirim 2.0.14 kuruyorum eposta herşey ayarı tamam çalışmıyor.sorun varmı diye başka scriptler kurdum smtp ayarlarını yaptım çalışıyor.smf 2.0.14 ile alakalı yazılım sorunu gibi görünüyor.

tarantula901

Cpanel hesabından. Php surumunu 5.4 yaparak kontrol edin taşıma sonrasımı yaşadınız bu sorunu yoksa 2.0.14 demi bu sorun çıktı.

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

tarantula901 sıfırdan cpanel ve smf kurulumu yapıyorum yinede aynı eposta hata veriyor,eğer müsaitsen sana cpanel bilgilerini gönderim kendin test edebilirsin.

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

tarantula901 dediklerini yaptım mail geldi bu mail geldiyse sorun yoktur yazıyor ama smf 2.0.14de aynı şekilde kullanıyorum epostalar gelmiyor üyelik,aktivasyon mail çalışmıyor ayrıca php sürümü 5.4 yaptım bilgin olsun :(

tarantula901

Hata mesajlarını admın panel den açtıktan sonra mail gönder ve aldığın hatayı buraya ekle bakalım

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

tarantula901 smf 2.1 kurdum şimdi epostada bu hatayı veriyor.

tarantula901

Eposta ayarları kısmından bir resim ekleyin bakayım

mail fonksiyonu sitende calısıyor muydu

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

tarantula901 iyi akşamlar kardeşim walla 3 gündür denemediğim yol kalmadı kafam durdu inan bende reseller var denemediğim yol kalmadı bir türlü yapamadım.Reselleri aldığım yerlede görüştüm incelediler herhangi sorun yok dediler,yinede çalıştıramadım,öylece kaldım inan :(

tarantula901

Bilgileri gonder firsat bulursam bakayim.

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

tarantula901 kardeşim gerekli bilgileri gönderdim.Allah razı olsun