Avatarsız üyeye avatar (Default Avatar)

Başlatan tarantula901, 26 Tem 2014, 02:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Modifikasyon Adı:Default Avatar
Yazar:Jokerâ,,¢
Uyumluluk:1.1.12, 1.1.13, 1.1.14, 1.1.15, 1.1.18, 2.0, 2.0.1, 2.0.4

Açıklama: Bu mod avatarsız üyeye avatar atar.

Download linki:

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2665

./Themes/default/languages/Modifications.turkish.php

Bul (Dosyanın en sonunda)

?>

Öncesine Ekle:

$txt['enable_default_avatar'] = 'Default Avatarı Etkinleştirin.';
$txt['default_male_avatar_url'] = 'Erkek üyeler için Link ekleme alanı';
$txt['default_female_avatar_url'] = 'Kadın üyeler için Link ekleme alanı';
$txt['default_avatar_url'] = 'Default için gerekli link alanı';
$txt['default_avatar_path'] = '(If you haven\'t provide any url a default image will be shown)';
$txt['default_avatar_opacity'] = 'Kullanıcı çıkış yaptığında varsayılan avatar saydam olur';
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Çok güzel oldu
teşekkür ederim
Yapanlar buna bir de Türkçe dil dosyası ekleselerdi ne hoş olurdu.
Paylaşım için teşekkürler ..............
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Dil dosyasını elimden geldiğince çevirmeye çalıştım kullanabilirsiniz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

HellBoy05

Bu modu kurduğumu varsayalım, önceki üyelere otomatik avatar atıyormu yoksa bu mod kurulduktan sonra üye olanlaramı avatar atıyr?

tarantula901

Alıntı yapılan: HellBoy05 - 31 Tem 2014, 09:15
Bu modu kurduğumu varsayalım, önceki üyelere otomatik avatar atıyormu yoksa bu mod kurulduktan sonra üye olanlaramı avatar atıyr?

Bunu kurduktan sonra tum uyelere defaulat avatar atıyor admın panelden ayaarlarıda var

Ücretli Smf Destek İçin

HellBoy05

modu kurdum default_avatar.png adından avatarı images e attım. Ayarlarından erkek-bayan diye ayrılmış onlara dokunmadım böyle kalacak değilmi

EDİT: çalışmıyor hiçbir ayar yapmadım modu kurdum ve dosyayı ftp ye attım.

tarantula901

Alıntı yapılan: HellBoy05 - 31 Tem 2014, 17:36
modu kurdum default_avatar.png adından avatarı images e attım. Ayarlarından erkek-bayan diye ayrılmış onlara dokunmadım böyle kalacak değilmi

şu tıklı olsun dıgerlerı bos olsun Enable Default Avatar

bende calısıyor bir yerde eksiklık yapmadıgınızı kontrol edın modun duzgun yuklenıp yuklenmedıgını kontrol edın

Ücretli Smf Destek İçin

HellBoy05

Alıntı yapılan: tarantula901 - 31 Tem 2014, 17:44
Alıntı yapılan: HellBoy05 - 31 Tem 2014, 17:36

şu tıklı olsun dıgerlerı bos olsun Enable Default Avatar

bende calısıyor bir yerde eksiklık yapmadıgınızı kontrol edın modun duzgun yuklenıp yuklenmedıgını kontrol edın

Mod yani kurdum düzgün şekilde hiçbir değişiklik yapmadım da

tarantula901

düzelttim şu anda su anda gorunen avatarı degıstırmek ıstıyorsan yolu bulup degıstırrısın ok

Ücretli Smf Destek İçin

HellBoy05

Alıntı yapılan: tarantula901 - 31 Tem 2014, 18:11
düzelttim şu anda su anda gorunen avatarı degıstırmek ıstıyorsan yolu bulup degıstırrısın ok

Sağolasınnn

Sosyal Öğretmeni

Yukarıdaki kodlarda tema ayrıştırma hatası alanlar için kodların düzeltilmiş hali buyrun.

$txt['enable_default_avatar'] = 'Default Avatarı Etkinleştirin.';
$txt['default_male_avatar_url'] = 'Erkek üyeler için Link ekleme alanı';
$txt['default_female_avatar_url'] = 'Kadın üyeler için Link ekleme alanı';
$txt['default_avatar_url'] = 'Default için gerekli link alanı';
$txt['default_avatar_path'] = '(If you haven\'t provide any url a default image will be shown)';
$txt['default_avatar_opacity'] = 'Kullanıcı çıkış yaptığında varsayılan avatar saydam olur';

Kadın üyeler için link ekleme alanının başına ' koymayı unutmuşsunuz bundan dolayı Tema Ayrıştırma hatası verdi
' koyunca hata ortadan kalktı.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Teşekkür ederim  gözümüzden kaçtı konuyu duzelttım

Ücretli Smf Destek İçin

LeoJeLy

RecepCakmakci

Bizde sorun yaratır mı acaba? sürüm 2.0.11

HelloIamSoapy

Alıntı yapılan: RecepCakmakci - 19 Ağu 2016, 17:51Bizde sorun yaratır mı acaba? sürüm 2.0.11

hayır çalışıyor, kurulmaz ise emülasyon kullanın.