Kayıt Ol butonu link adresi

Başlatan fabak, 01 Ağu 2017, 18:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fabak

Resimde gösterdiğim yerdeki "Kayıt Ol" butonunun link adresini nasıl değiştirebilirim.
Şu an https://www.siteadi.com/signup/ şeklinde ama tıklayınca kayıt olma sayfasına gitmiyor.

en üstte hoş geldiniz yazısının ordaki "kayıt olun" linki https://www.siteadi.com/index.php/?action=signup değiştirdim.  en üstten kayıt olma sayfasına gidiyor. kayıt olunuyor ama resimde gösterdiğim yerdeki link yanlış. ama nerden değiştireceğim?

tarantula901

Themes/default/languages/index.turkish.php dosyasında yazıyı degiştirebilir.

Yada linki değiştirmek için temanızdaki index.template.phpde o link signup olarak arayın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

fabak

index.template.php içinde sadece en üstteki

Hoşgeldiniz, siteadı. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

kısmına ait ?action=signup kodu var. ama benim istediğim üstteki kısım değil..
altta sizin sitenize ait resmi ekledim.

tarantula901

kontrol ettimde siz seo modunu kullanıyorsunuz oyuzden o sekılde seo modu ayarlarından action ayarlarını kapatın zaten actionu seolu yapmak gereksiz bence o sorun kalkacaktır.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

fabak

Alıntı yapılan: tarantula901 - 01 Ağu 2017, 23:46kontrol ettimde siz seo modunu kullanıyorsunuz oyuzden o sekılde seo modu ayarlarından action ayarlarını kapatın zaten actionu seolu yapmak gereksiz bence o sorun kalkacaktır.
ooo tamamdır.. teşekkür ederim.

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin