Kayıt olurken doğrulama

Başlatan astro1, 25 Şub 2017, 01:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

Selam
ben benım sıtede kayıt olurken doğrulama yaptırmak istiyorum yani epostaya aktivasyon kodu gidicek onaylayacak sora devam edecek o anlamda tesekkurler
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Admin panelden uye olma kısmından seçenekler kısmında ayarları mevcut istediğiniz ayarı kullanabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Şub 2017, 01:39Admin panelden uye olma kısmından seçenekler kısmında ayarları mevcut istediğiniz ayarı kullanabilirsiniz.

yollandı dıyor 2 3 kez denedım farklı farklı mail gelmıyorki diğer konudada şifremı unuttum şeyini paylaşmıştım ondada şifre guncelleme epostası gelmıyor ?
www.forumtim.com

tarantula901

Hosting kaynaklı yada eposta ayarlarını yapmadığınızdan dolayıdır sitedeki konuları inceleyin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Şub 2017, 02:05Hosting kaynaklı yada eposta ayarlarını yapmadığınızdan dolayıdır sitedeki konuları inceleyin

eposta ayarlarını yaptım şifre doğrulamayı çaılştırabıldım kayıt olurken email doğrulamasınıda çalıştırdım ama @hotmail @outlook şeklinde eposta adreslerıne mail gıderken @gmail.com olan gmail adreslerine gitmiyor onu anlamış degılım çözümü nedir acaba
www.forumtim.com

garfieald

Onuda az önce attıgım linkten yapınca olması lazım. E posta ayarları..

astro1

Alıntı yapılan: bangbang - 25 Şub 2017, 16:38Onuda az önce attıgım linkten yapınca olması lazım. E posta ayarları..

kardeşim zaten onu yaptımya 3.yöntemi yaptım yoksa normaldede gitmiyordu eposta  şimdi gidiyor ama gmaile gitmiyor tek.
www.forumtim.com

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Şub 2017, 02:05Hosting kaynaklı yada eposta ayarlarını yapmadığınızdan dolayıdır sitedeki konuları inceleyin

ne yapmam lazım
www.forumtim.com