reklam eklemek istiyorrum yardımmm

Başlatan esudur, 13 Mar 2018, 22:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

esudur

Arkadaşlar resimde de görüldüğü gibi sağ kenara reklam eklemek istiyorum ama popüler konuların altına olacak var mıdır yolu

tarantula901

Boardindex.template.php dosyasında eke ekle bakalım kodları
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 13 Mar 2018, 23:49Boardindex.template.php dosyasında eke ekle bakalım kodları

Dosya ektedir teşekkürler

tarantula901

simpleportal vs kullanıyormusunz. eğer simpleportal kullanıyorsanız yeni bir blok oluşturup reklamı ekleyebilirsiniz.

eklemiş olduğunuz dosya kullanmış olduğunuz temanın dosyası mı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mar 2018, 13:29simpleportal vs kullanıyormusunz. eğer simpleportal kullanıyorsanız yeni bir blok oluşturup reklamı ekleyebilirsiniz.

eklemiş olduğunuz dosya kullanmış olduğunuz temanın dosyası mı

sımpleAds kullanıyorum  ama omu beni benmi onu bilmiyorum ortaya karışık bişeyler yaptım anlayacağın deneme yanılma ile

eklediğim dosya temaya ait

tarantula901

Sag kisim temayla gelen bir ozellik mi yoksa

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mar 2018, 15:04Sag kisim temayla gelen bir ozellik mi yoksa

evet hocam son konular ve popüler konular kısmı sağ kısım temanın kendinden bi uğraşım olmadı bende onların altına reklam koymayı düşünüyorum

tarantula901

İndex.template.php eke eklermisin birde ona bakayım.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mar 2018, 19:50İndex.template.php eke eklermisin birde ona bakayım.

Dosya ektedir teşekkürler

tarantula901

Ektekini kullan. deneme yapmadan kodları eklediğim için nasıl görüneceğiyle ilgili hiç fikrim yok oyuzden dosyanın yedeğini almayı unutma.

index.template.phpde ise reklam kodlarını eklemek için şu şekilde arama yap

REKLAM KODLARI

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Hocam son Hali olmuş ama son konular ile popüler konular arasında olmuş ;D  ;D  ;D  ;D

tarantula901

şunu kullan reklam kodlarını eklemeyi unutma.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

çok teşekkürler istediğim gibi oldu

tarantula901

sorunun çözülmesine sevindim. iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin