Postprefix modu kritik hata yardım

Başlatan batikon, 13 Mar 2018, 00:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

batikon

Merhaba arkadaşlar postprefix modunu kurdum ve hata alıyorum,komple siteyi sildim tekrar yükledim yine aynı bu hata için ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim,iyi forumlar...

Hata türü: Kritik

Filtreyi Uygula: Sadece bu URL'ye ait hata iletilerini görüntülehttps://wmecho.com/index.php?action=admin;area=postprefix;sa=showgroups;id=1Filtreyi Uygula: Sadece aynı iletiye ait hata iletilerini görüntüleWrong value type sent to the database. Array of integers expected. (groups)
Function: showgroupsFiltreyi Uygula: Sadece bu dosyaya ait hataları göster Dosya: /home/wmechoco/public_html/Sources/PostPrefixAdmin.php
Satır: 356

Dosyayı ekte ekledim

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

Merhaba tarantula zaten bunu yükledim :( Hatayı bu veriyor

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

Tarantula verdiğin linkler zaten aynı mod :) bende bunu kullanmaya çalışıyorum

tarantula901

sorunun neyden kaynaklandığını malesef bilmiyorum incelemeden test etmeden sorunu çözmek zor bu konuda galiba yardımcı olamayacağım. ama ben size alternatif çözümler sunmaya çalışıyorum.

birde şunu deneyin aynı mod mu bilemiyorum kullandıkları için sorun yoktur

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=212.0

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Güzel fakat tasarımı çok kötü konu başlığı gibi oluyor ayırt edilemiiyorr