Özel Profil Alanları

Başlatan garfieald, 10 Mar 2018, 18:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garfieald

Yukarida resimdeki ayni hata kodlar yazi olarak gozukuyor  sitede uyeligin var sen denermisin

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Ekledim ama çıkmadı eklerken hata verdi dediği kodlarıda ekledim olmadı kullanıcı adı gicek textbox yok yani yok gibi bişey

tarantula901

Bu konuda malesef yardımcı olamayacağım sanırım.aklıma birşey gelmiyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Hocam MSN girme textini aktif edince instagramda gözükmeye başladı fakat bir sorunumuz var.

Profilde avatarın altında gözüküyor fakat Sosyal Ağlar: yazan yerde de gözükmesini istiyorum
Ayrıca postbittede gözükmesi lazım

Lütfen bu sorunu düzeltin şu şu dosyaya bakın demeyin modlardan pek anlamam kod yardımı ypaarsanız sevinirm

mod şu http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3673

ve sanırım bu mod msn girme yerini bozdu zaten işe de yaramıyordu ama şimdi textbox görünüyor sorun orda

tarantula901

Bu konuda yardımcı olamayacağım bu modlarla ilgili fazla bilgim yok.

Ücretli Smf Destek İçin