3 Tane Giris Yap butonu

Başlatan garfieald, 09 Mar 2018, 13:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garfieald

2 tane giris yap butonu var smf kullanan baska sitelerdede boyle cozumu varmi

tarantula901

Kullanmis oldugunuz bir modu. Bir kac kez kaldirip kurmussunuz manuel olarak kontrol ederek fazla olan kodu kaldirin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

https://i.hizliresim.com/qG9BGW.png sorun bu kod verirmisiniz kaldırmak için siteyi bozmak istemiyorum. :D

garfieald

Yani 1 tane bulabildim kod o yüzden silmedim. 2 Tane giriş yap butonu var ama ne olacak acaba. :D

tarantula901

yuklemiş olduğunuz modu manuel olarak kaldırın fazla olan aynı kodları kaldırın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Uğraşmak çok zaman alır tek tek nasıl bulayım kodları

tarantula901

modun manuelini paketı ındırdıgın sayfadan aç butonlar subs.phpde olur orada arayacaksın başka çözüm yok

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin