Smf 2.1 beta 3 Facebook ile bağlan butonu (Kayıt sayfasında)

Başlatan ramooo19, 18 Mar 2018, 15:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ramooo19

SMF 2.1 beta 3 sosyal ile bağlan eklentisi için gerekli bilgi ve çalışmalar başladımı

şunu uygularsam sorun çıkarmı

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3580

ve bunu uygularken kullandığım temayaımı uygulayacaz yoksa default temamı ???

bana sadece facebook ile bağlanda yeterli olacaktır??

tarantula901

Attığınız linki parse yaparsanız o pakete ulaşılmaz direkt paketi parse yapmadan  linkini atın.

2.1 için şuanda herhangi bir çalışma yada 2.1 uyumlu mod bulunmuyor tam olarak kararlı sürüm çıkınca yavaş yavaş modlar güncellenecektir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Mar 2018, 16:57Attığınız linki parse yaparsanız o pakete ulaşılmaz direkt paketi parse yapmadan  linkini atın.

2.1 için şuanda herhangi bir çalışma yada 2.1 uyumlu mod bulunmuyor tam olarak kararlı sürüm çıkınca yavaş yavaş modlar güncellenecektir.

linki düzenledim modda  smf  2.1 beta 3 secince kodlar felan gelıyor onu kast etmiştim ??

tarantula901

Hata almadan sitende kuruluyorsa kurabilirsiniz ama kullanırken sorun çıkar mı çıkmaz mı tam birşey diyemem ama sorun olmadan kurulan modların çoğu sorunsuz çalışabiliyor.

siz yinede modu kurmadan önce ftp yedeğinizi kesinlikle almayı unutmayın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Mar 2018, 19:14Hata almadan sitende kuruluyorsa kurabilirsiniz ama kullanırken sorun çıkar mı çıkmaz mı tam birşey diyemem ama sorun olmadan kurulan modların çoğu sorunsuz çalışabiliyor.

siz yinede modu kurmadan önce ftp yedeğinizi kesinlikle almayı unutmayın.

uyguladım ama herhangi bir değişiklik göremedım acaba logomdanmı kaynaklanıyor ?? logo tam ekran da bnm :D

tarantula901

Alıntı yapılan: ramooo19 - 18 Mar 2018, 19:18uyguladım ama herhangi bir değişiklik göremedım acaba logomdanmı kaynaklanıyor ?? logo tam ekran da bnm :D

Bu mod tam olarak smf içi kullanılan bir mod değil bir nevi aracı site üzerinde işlemler yapılması gerekiyor o konuda tam bilgim yok ama google de o site için arama yapabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Mar 2018, 19:19Bu mod tam olarak smf içi kullanılan bir mod değil bir nevi aracı site üzerinde işlemler yapılması gerekiyor o konuda tam bilgim yok ama google de o site için arama yapabilirsiniz.
tamamda zaten smf 2.0 kadar uyumlu olan bir mod var otomatik kurulumlu birde 2.1 için yok diyorsunuz!smf 2.1 için manuel olarak olan var verdiğim linkte mevcut smf geliştiricilerinin de kullandığı fakat biz acemi olduğumuz için sorup soruşturmadan uygulamak istemiyoruz.yani size şimdi soruyorum siz tavsiye ediyormusunuz yoksa SMF 2.1 Tam sürüm cıkmasını beklememizimi tavsiye edersiniz??

tarantula901

Alıntı yapılan: ramooo19 - 18 Mar 2018, 19:28tamamda zaten smf 2.0 kadar uyumlu olan bir mod var otomatik kurulumlu birde 2.1 için yok diyorsunuz!smf 2.1 için manuel olarak olan var verdiğim linkte mevcut smf geliştiricilerinin de kullandığı fakat biz acemi olduğumuz için sorup soruşturmadan uygulamak istemiyoruz.yani size şimdi soruyorum siz tavsiye ediyormusunuz yoksa SMF 2.1 Tam sürüm cıkmasını beklememizimi tavsiye edersiniz??

Başından beri her konumuzda 2.1 kullanmayın önerisinde bulunuyoruz zaten. Siz kurdunuz 2.1 geri dönüşü şuanda yok zaten oyuzden sizde ona göre devam edeceksiniz 2.1'e

paketi indirdiğiniz sayfada uyumlu sürümlerde beta 3 olmadığı için tam olarak size bu modu kurun sorun çıkmaz diyemiyoruz.

yani kısacası şuanda 2.1de tam uyumlu olmayan modları sitenize kurmayın kararlı sürümün çıkmasını bekleyin.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

biri 2.1 için bu modu arıyordu galiba  :D mod ektedir

tarantula901

Alıntı yapılan: tekyürek - 19 Mar 2018, 21:28biri 2.1 için bu modu arıyordu galiba  :D mod ektedir
sorunsuz calisiyor mu test ettiniz mi

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek