Arama Motoru Optimizasyonu Modu (Optimus Brave)

Başlatan tarantula901, 23 Şub 2015, 09:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Mod Name:Optimus Brave
Created By:Bugo
Compatible With:2.0, 2.0.1, 2.0.2, 2.0.4, 2.0.5, 2.0.6, 2.0.7

Açıklama:

Bu mod sayesinde Forum adı başlığı,description içeriği,konu ve bölüm başlık ayarlarını ayar yapmanıza olanak sağlar bunun yanında 403 404 hata sayfası oluşturma, meta etiket doğrulama alanları örnk. google meta gibi, sitenize sayaç ekleme alanı ve robots.txt, httacces dosyalarını admin panelden düzenleyip eklemenize yardımcı olan bir moddur.

Görseller:

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?action=download;mod=2659;id=192574;image

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?action=download;mod=2659;id=192578;image

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?action=download;mod=2659;id=224319;image

İndirme linki:

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Güzel birşeymiş. Açıklama için teşekkür ederim.
Bunların %99 'ı ücretli seo da mevcut...
Herkes göründüğü gibi değil.

omuforum.net

bu mod bi harika dosdum daha önceden görmem lazımmış geç kaldım ama seo için en önemli modlardan biri benim için saolun :)

tarantula901

Aynen bir nevi seoda olan özellikleri bu mod sayesinde kullanabiliyorsunuz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

Google (Web Yöneticisi Araçları) google-site-verification  içerik

bu bölümde bizde ne hangi kod isteniyo anlamadım pek ve önemi varmıdır acaba ?

tarantula901

Google sitemap webmaster onaylamak ıcın gerekli kodu ftp yada dosya içerisine atmadan bu kısma yazmanıza olanak sağlıyor.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

anladım bız onayladıgımız ıcın gerek yok sanırım

tarantula901

Gerek var aslında bu modu kullanıyorsanız onaylamak ıcın ılgılı kodu modun ılgılı kısmına ekleyebilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

ilgili kodu derken biras acıkalrmısın web tools araclarında nerden alıcaz bu kodu ornek bı sekılde nasıl gırılcegını yazarsanız sevınırım

tarantula901

Başkasına yardımcı olması adına yazayım.

<meta name="Updowner-verification" content="t75c526378809ddcd2356ad139b71b94" />   

diyelim üsteki gibi bir tane googleden meta kodu aldınız o modda tum kodları eklıyor sizin sadece üsteki "content" içindeki kodu ilgili boşluğa yapıştırıyorsunuz.

Ücretli Smf Destek İçin

kerem1249

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Şub 2016, 23:19Başkasına yardımcı olması adına yazayım.

<meta name="Updowner-verification" content="t75c526378809ddcd2356ad139b71b94" />   

diyelim üsteki gibi bir tane googleden meta kodu aldınız o modda tum kodları eklıyor sizin sadece üsteki "content" içindeki kodu ilgili boşluğa yapıştırıyorsunuz.
bu mod 2.1 de vardı sanırım gereklimi smf 2.1 de