Postbitte düzenleme ?

Başlatan astro1, 14 Mar 2016, 16:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 12 Mar 2016, 14:55Düzgün çalıştığı gözüküyor.

Şimdi Profil Resimi aşşağıdaki gibi köşeleri yumuşak yuvarlak ve geniş olması gerek.Gerçi resimden resime değişiyor boyutu fakat orjinal  8)

İsmin altında tag dediğimiz kısımda normal üyelerde level1 level2 şeyi yazmasını istiyorum mesela resimde ABDULLAH ALKAN YAZMIŞ O KISIM Level1 level2 level3 vs olcak adminde ayarlayabilcek orayı kendime ByAstro felan yazabilcem yani.

O tagın hemen altında üye rütbeleri

altında da üye bilgileri fakat 1'er enter boşluklarla

Yer :

gibi.

Birde o kare reklam şeyi verdiğiniz linkde olmadı ? Yan tarafa dikdörtgen oluyor üstte kare yerine ayarlarda da left yada right var zaten ?

bide mesela konu ismi kurallar olsun bastık girdik mesaj yazıcaz mesaja teşekkürler yazdık o 1 karış büyüklüğünde olmasını istiyorum yanı fotoğraftaki genişlikte postbitte de aşşağı doğru boşluk olcak 2si bağlantılı ya (y)
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

site adresinizi profilinize ilk önce girin çünkü hangi site için istediğinizi ve o siteyi görüp yapmak gerekiyor :D

admin panelden çekirdek ayarları kısmından gelişmiş profili aktifleştirin.Ardından özellikler kısmından kendize göre profil alanı oluşturun burada sadece sizin düzenleyeceğiniz alan ekleyebilirsiniz.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mar 2016, 20:48site adresinizi profilinize ilk önce girin çünkü hangi site için istediğinizi ve o siteyi görüp yapmak gerekiyor :D

admin panelden çekirdek ayarları kısmından gelişmiş profili aktifleştirin.Ardından özellikler kısmından kendize göre profil alanı oluşturun burada sadece sizin düzenleyeceğiniz alan ekleyebilirsiniz.

e diğer sorular ?
bide nası yapcam yazdıklarımı anlatırsanız ordan kodu felan olabılır
www.forumtim.com

tarantula901

Sırasıyla yapalım yoksa ben anlatır geçerim birşey anlamazsınız oyuzden sizin iyiliğiniz için sırayla gidiyorum.

İlk başta Çekirdek Ayarlar / Gelişmiş Profil Alanları aktif edin

Özellikler ve Seçenekler / Profil alanları / kısmından yeni alan ekleyebilirsin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mar 2016, 20:59Sırasıyla yapalım yoksa ben anlatır geçerim birşey anlamazsınız oyuzden sizin iyiliğiniz için sırayla gidiyorum.

İlk başta Çekirdek Ayarlar / Gelişmiş Profil Alanları aktif edin

Özellikler ve Seçenekler / Profil alanları / kısmından yeni alan ekleyebilirsin.
o tamam.

İsmin altında tag dediğimiz kısımda normal üyelerde level1 level2 şeyi yazmasını istiyorum mesela resimde ABDULLAH ALKAN YAZMIŞ O KISIM Level1 level2 level3 vs olcak adminde ayarlayabilcek orayı kendime ByAstro felan yazabilcem yani.
www.forumtim.com

tarantula901

örnek olarak sizin sitenizden admin altınaa admin yazıyor ikinci admin yerine level 1 2 3 vs olmasınımı istiyorsun

neye göre olmasını istiyorsun adminmi yazacak yoksa otomatıkmı olacak konu sayısına göre

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mar 2016, 21:12örnek olarak sizin sitenizden admin altınaa admin yazıyor ikinci admin yerine level 1 2 3 vs olmasınımı istiyorsun

neye göre olmasını istiyorsun adminmi yazacak yoksa otomatıkmı olacak konu sayısına göre
hem konu sayısına gore olcak hemde o yazıyı ayarlayabılcez

mesela senın 150 mesajın var level 2 yazıyor

ama ben modum kendi yazımı ByAstro
yaptım orda o yazdı yada sende level2 yazısını Lionel olarak değiştirdim
adminler ayarlayabılcek yani
www.forumtim.com

tarantula901

gruplarda ileti sayısına göre level 1 2 3 vs oluşturabilirsin ama ismi değiştiğinde herkeste aynı sekilde değiştirilir.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mar 2016, 21:22gruplarda ileti sayısına göre level 1 2 3 vs oluşturabilirsin ama ismi değiştiğinde herkeste aynı sekilde değiştirilir.
olmaz oyle kendımınkını ayrı baskasınınkını ayrı vs yapmam gerek ki ?
www.forumtim.com

astro1

Şimdi Profil Resimi aşşağıdaki gibi köşeleri yumuşak yuvarlak ve geniş olması gerek.Gerçi resimden resime değişiyor boyutu fakat orjinal  8)
www.forumtim.com

tarantula901

İletiye göre otomatik olarak oluşturulabilir level 1 2 3 vs gider kafanıa göre ancak level 1 yazısını değiştireyim gibi birşey istıyorsaniz her üyeye ayrı olarak bir alan oluşturup her üyenin levelini siz vereceksiniz.

resimlerin kenarları yuvarlak olması için

li.avatar img {
    border-radius: 5px;
}

bunları yapın bakalım

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mar 2016, 22:02İletiye göre otomatik olarak oluşturulabilir level 1 2 3 vs gider kafanıa göre ancak level 1 yazısını değiştireyim gibi birşey istıyorsaniz her üyeye ayrı olarak bir alan oluşturup her üyenin levelini siz vereceksiniz.

resimlerin kenarları yuvarlak olması için

li.avatar img {
    border-radius: 5px;
}

bunları yapın bakalım
index css mı
www.forumtim.com

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

www.forumtim.com

astro1

Olduda resim halen küçük . ATTIÃ,,žIM RESİMDEKİ GİBİ OLSA OTO BOYUT ?

ekleyeceksin index.css en altına ekle

ve bu arada peş peşe mesaj atmayın aynı yanıtı düzenleyin
www.forumtim.com