Google adsense

Başlatan celalyagmur, 17 Mar 2019, 19:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

celalyagmur

Merhabalar,Google adsense reklam almak için bana bir kod verdi kayıt için ve bu kodu <heat> ve <heat> arasına yapıştır denildi...Çok araştırdım bunu fakat hiçbirşey anlamadım tam olarak bu yer neresi olduğunu...kimi index.php diyor kimi index.templete.php diyor her iki dosyayıda açtım baktım fakat tam olarak neresi olduğunu bilmiyorım bana basit bir şekilde anlatabilirmisiniz...
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

tarantula901

Smfnin rrklam modları var onları kullan.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Burda indirip denedim modu ama o modla googlenin verdiği kodu nereye yapıştıracağım moda girip baktım zaten türkcede olmadı mod,kodu modun neresine kuracağım heat heat arasına kurun diyor google...Sildim o modu tekrar siz bana heat heat neresi söyleseniz yeter hocam...

tarantula901

Modu kurunca head meada uğraşmayacaksınız zaten. reklam kodunu istediğiniz yerde gösterince head olayıda hal olmuş olacktır reklam modununda türkçe dil dosyası da vardır onu kullanın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Tmm hocam tekrar modu kurup deniyeyim...Türkçe dili dediğiniz gibi tema default lagunes klasörüne atmıştım fakat tr olmamıştı mod...Tekrar deneyeceğim

celalyagmur

Tmmdır hocam modu tr yaptım google kodunu yapıştırdım,tüm sayfada tüm konu üstlerinde ve altlarında,göster dedim fakat reklam kodunu yani reklamı ben niçin göremiyorum...

tarantula901

Alıntı yapılan: Celal - 18 Mar 2019, 11:00Tmmdır hocam modu tr yaptım google kodunu yapıştırdım,tüm sayfada tüm konu üstlerinde ve altlarında,göster dedim fakat reklam kodunu yani reklamı ben niçin göremiyorum...

Google tarafından tam olarak onaydan geçmediğinizden dolayıdır bir süre beklemeniz gerekiyor asıl onay aldıktan sonra ozaman reklamlar görünmeye başlayacaktır.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Anladım hocam tşk...