adsense reklamım foothether da çıkmıyor

Başlatan melih007, 20 Mar 2019, 11:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

melih007

adsense reklamım foothether da çıkmıyor

adsense modu kurdum ama footherde çıkmıyor neden acaba bir bakarmısınız   sizde çıkıyormu 

www.pcler.net

tarantula901

Reklam kodu başka yerlerde çıkıyor mu. tam olarak test etmek için yazı yazarak o şekilde bakın. eğer hala çıkmıyorsa sitenin altına eklenmesi gereken kodunu mod tarafından eklenmemiştir manuel olarak kontrol edip ekleyin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

melih007

reklam dengegesi biriminden adse kodu ile koydum 2 tane reklam çıkıyor sitede ama foter da çıkması için  display.index.php    temanın hangi kodları arasına kodu koymalıyım yada başka dosyada olabilir bilmiyorum fother de çıkması için

tarantula901

Alıntı yapılan: melih007 - 21 Mar 2019, 08:00reklam dengegesi biriminden adse kodu ile koydum 2 tane reklam çıkıyor sitede ama foter da çıkması için  display.index.php    temanın hangi kodları arasına kodu koymalıyım yada başka dosyada olabilir bilmiyorum fother de çıkması için

sitenin altında ve heryerde çıkması için index.template.php dosyasındaki kodları manuel olarak kontrol etmeniz gerekiyor.

default tema dışında bir tema kullanıyorsanız ilgili kısmı olmadığından kodlar eklenmemiştir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

melih007

index templateye head tagın arasına reklAm kodunu koydum en alta da koyucam   BURAYA ?>  AMA TEMA HATASI ÇIKARTIYOR  TAM OLARAK NERE YE KOYABİLİRİM EN ALTTA ÇIKMASI İÇİN

melih007