Beğen sorunu SMF 2.1 Beta 3

Başlatan SercaN, 27 Tem 2017, 10:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercaN

2.0.14 ten  SMF 2.1 Beta 3 geçiş yaptım fakat ne yaptıysam beğen butonu gelmiyor bilmiyorum başka başına gelen arkadaş varmı ama
Hayata gülerek imzanızı bırakın.

tarantula901

Siteyi düzgün kurduğunuza emin olun doayalar eksik olur.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

SercaN

Sorun çözüldü fakat tema yada plugin yüklemeye çalışırken 500 hatası veriyor :S

tekyürek

Beta 3 emi guncellledin siteni

tarantula901

Paket klasorlerin izinlerini kontrol edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

SercaN

Alıntı yapılan: tekyürek - 27 Tem 2017, 12:11Beta 3 emi guncellledin siteni

@tekyürek evet beta 3

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Tem 2017, 13:25Paket klasorlerin izinlerini kontrol edin.

@tarantula901 777 yaptım ama bakim yinede

Hangi klasörlere yazma izni vermeliyim

tarantula901

Tam emin olmadan testlerini yapmanız gerekiyor şöyle yapın bakalım tüm doyslaarının izinlerini 777 yapın sonra paket yüklemeye çalışın.

çalışmaz ise dosya izinlerini 644 klasorler izinlerini 644 yaparak eski haline getirin.

yine çalışmıyorsa hostinginizle ileşime geçin sorun onlardamı kontrol etsinler.

Ücretli Smf Destek İçin

SercaN

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Tem 2017, 14:23Tam emin olmadan testlerini yapmanız gerekiyor şöyle yapın bakalım tüm doyslaarının izinlerini 777 yapın sonra paket yüklemeye çalışın.

çalışmaz ise dosya izinlerini 644 klasorler izinlerini 644 yaparak eski haline getirin.

yine çalışmıyorsa hostinginizle ileşime geçin sorun onlardamı kontrol etsinler.

Hostumla iletişime geçtim  Siteniz için hata kayıtları aktif edilmiştir. dediler şuanda aldığım hata bu sorunun dosyalardan olabileceğini söylediler
Fatal error: Class 'PharData' not found in /home/sohbetci/public_html/sozsoyle/Sources/Subs-Package.php on line 249

tarantula901

İlgili dosyanın sıfırıyla değiştirin bakalım

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

Ya belkide tablosu eksiktir tabloyu olusturmamistir

tarantula901

Admin panelden ayarı olması lazım izinleri kontrol et

Ücretli Smf Destek İçin

SercaN

tabloları nasıl oluşturabilirim @tekyürek

tekyürek

Yeni bir smf kur  kurdugun  sitenin veritabanindan al

tarantula901

Hersey tablolarla dwgisecek diye birsey yok izinlerden gostermiyor olabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

SercaN

Sıfır kurulum yaptım hiç bir sorun yok ama ne  yapmalıyım hangi tabloları değiştirmeliyim bilmiyorum