Pretty URLs (şekerlil linkler)

Başlatan tarantula901, 20 Haz 2014, 22:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

esudur

;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

Teşekkürler

esudur

arkadaşlar Pretty URLs yüklemeden önce sayfamda konu adresini face de paylaşmak için yazdığımda ilgili konuyu çekiyordu ve rahatça yayınlıyordum

şimdi Pretty URLs yükledim konu linkini face yazdığımda sadece anasyfayı çağrıyor bu konuda yardımınız dokuna blirmi

tarantula901

Konu linkini facede paylaştığınızda ana sayfami aciliyor paylastiginiz linke tikladiginizda
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

şimdi denedim resimdede paylaştım anasayfa ismi ve linki var ama tıkladığımda konuya gidiyor

tarantula901

Sitenizde turkce karekter sorunu var su ekteki modu sitendekiyle degistir.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1865.msg11139#msg11139

Face sorunu tam anlayamadim kontrol ediyorum.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

teşekkürler eve gidince deneyim şimdi işdeyim  ;D

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 13 Mar 2018, 22:05Sitenizde turkce karekter sorunu var su ekteki modu sitendekiyle degistir.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1865.msg11139#msg11139

Face sorunu tam anlayamadim kontrol ediyorum.

slm eve gelirgelmez dediğini yaptım ama sonuç hala aynı biraz zamanmı geçmesi lazım

tarantula901

Db deki pretty tablolarını boşaltıp baştan linkler oluşması lazım yada admin panelden pretty bakımları var onları yap bakalım düzelecek mi

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mar 2018, 13:27Db deki pretty tablolarını boşaltıp baştan linkler oluşması lazım yada admin panelden pretty bakımları var onları yap bakalım düzelecek mi

Hocam Bakım işini yaptım sonuç aynı fakat  Db deki pretty tablolarını boşaltıp baştan linkler oluşması lazım bunu hiç anlamadım cahillik

tarantula901

Alıntı yapılan: esudur - 14 Mar 2018, 13:59Hocam Bakım işini yaptım sonuç aynı fakat  Db deki pretty tablolarını boşaltıp baştan linkler oluşması lazım bunu hiç anlamadım cahillik

dbde pretty tablosu var o tablolari bosalt ondan once yedek almayi unutma

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mar 2018, 15:03dbde pretty tablosu var o tablolari bosalt ondan once yedek almayi unutma

Hocam '' Db '' yi biraz açarmısın o tabloları boşalttım diyelim tekrardan nasıl oluşturacam biraz daha detay olursa teşekkürler

tarantula901

Tam olarak db tablolarından anlamıyorsanız hiç dokunmayın. phpyadminde pretty ile başlayan tablo var bunları boşaltacaksınız okadar. nette bu konuda kaynak var arama yapın ondan sonra boşaltın.

Ücretli Smf Destek İçin

turizmtasimacilik

Ben http://www.turizmtasimacilik.com/forum/ sitesine pretty URL denedim, kategori ve metin url lerini facebook ta paylaşınca , sadece paylaştığım URL nin içeriğini çekiyor, anasayfanın değil...

tarantula901

Hangi alanı çekerseniz o alandan bilgiler çeker konu ise o konuyu çeker kategori ise kategori anasayfa ise anasyafayı başka yerleri çekmez zaten. sosyal ağlar veriyi çekerken o sayfa hangi sayfaysa onun titlesi ve despr çekerek önizleme yapar.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: muratbora - 23 Mar 2018, 19:16Ben http://www.turizmtasimacilik.com/forum/ sitesine pretty URL denedim, kategori ve metin url lerini facebook ta paylaşınca , sadece paylaştığım URL nin içeriğini çekiyor, anasayfanın değil...

usat yukarıdakileri okursan bende tamtersinden muzdaribim konuyu çeksin istiyorum ana sayfayı gösteriyor değişelim diycem ama  8)  8)  ;)  ;)