PmSpy - Özel Mesajları İzle 2 0 x

Başlatan tarantula901, 12 Eyl 2014, 20:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

garfieald

Eyvah yandık fontlar büyüdü falan kaldırdıgım halde kalkmadı yandık :D

tarantula901

Alıntı yapılan: bangbang - 14 Mar 2018, 20:34Eyvah yandık fontlar büyüdü falan kaldırdıgım halde kalkmadı yandık :D

Modu manuel olarak kaldırın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Manuel bir kalıntı yok. kontrol ettim

tarantula901

Alıntı yapılan: bangbang - 14 Mar 2018, 20:38Manuel bir kalıntı yok. kontrol ettim

Modu kaldırdıysanız sorun başka bir şeydendir durduk yere sitede bir bozulma olmaz zaten
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Ne yani tam bu mod yüklendiğinde mi oldu ypamayın allah skında

tarantula901

Alıntı yapılan: bangbang - 14 Mar 2018, 20:40Ne yani tam bu mod yüklendiğinde mi oldu ypamayın allah skında

Modu kurdunuz sonra modu kaldırdınız kalıntılar dahi sorun gitmediyse bu moddan mı kaynaklanıyor yoksa sizin yaptığınız yanlış bir hatadan mı biraz düşünün.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Sorunu çözdüm.

garfieald

İndirmeyin tavsie etmiyorum bozuk.

tarantula901

Alıntı yapılan: bangbang - 14 Mar 2018, 21:18İndirmeyin tavsie etmiyorum bozuk.

Kullanmasını bilmiyorsanız kullanmayın bozuk diyede ortaya laf atmayın ben kullanıyorum sorun yok sorun sizde.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

demek mesajlarımızı okuyon pusu kurdum sana

tarantula901

Alıntı yapılan: bangbang - 16 Mar 2018, 18:41demek mesajlarımızı okuyon pusu kurdum sana

şöyle boş boş konuşacaksan hiç yazma bence. bir daha olmasın.

Ücretli Smf Destek İçin

maximum

bu modu hatasız kurdum admin ayarlarından anketler altındaki kutuyada ıd yi 1 yazdım, anasayfa linkine dediğiniz şekilde  action=pmspy yazıp tıklayınca anasayfa açılıyor ,pmspy a bir türlü  ulaşamıyorum ,nerde hata yapmış olabilirim acaba ,2.09 versiyon site bu arada..

tarantula901

Dosyalar eksik paketin icinden dosyalari ftp at

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

peki admin bu mod sürüm seçiyormu ??

tarantula901

2.1.dede kullanabilirsiniz. ama smf 2.1 beta 2de sorunsuz çalışıyor diğer sürümleri için birşey diyemiyorum.

Ücretli Smf Destek İçin