PmSpy - Özel Mesajları İzle 2 0 x

Başlatan tarantula901, 12 Eyl 2014, 20:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

tarantula901

Sitede özel mesajlarını izlemenize yardımcı olan bir moddur.

Bu mod smfmod.com sitesinden Hilmiye aittir.

Özellikleri:

Özel Mesajları okuyabilir ya da silebilirsiniz.
Kişi adına özel olarak arama yapabilirsiniz.
Kişinin sadece gönderdiği, sadece aldığı ya da kişiye ait gönderilen ve aldığı mesajları görebilirsiniz.

Kurulumu

Kurulumu çok basittir. Buradan indirip admin panelinde paketlerden kurabilirsiniz. Kurulumdan sonra sizi forum seçeneklerine 5 sn sonra yönlendirecektir.

Orada PmSpy ı kimlerin görmesini istiyorsanız id numaralarını yazınız.

Kullanımı

Kurulumdan sonra action=pmspy diye bakabilirsiniz.

Download linki :

Manuel Anlatımı:

index.php ara

'pm' => array('PersonalMessage.php', 'MessageMain'),
altına ekle

'pmspy' => array('PMspy.php', 'PMSpyMain'),
Source/Managesettings.php ara

array('select', 'pollMode', array($txt['disable_polls'], $txt['enable_polls'], $txt['polls_as_topics'])),
'',

Değiştir.

array('select', 'pollMode', array($txt['disable_polls'], $txt['enable_polls'], $txt['polls_as_topics'])),
'',
array('text', 'pmspy_read'),
'',

Modifications.turkish.php ARA

?>
Üstüne ekle

$txt['pmspy_read']="PmSpy Kullanabilecek Olan Kullanıcıların Idsi<br /><small>Aralarda virgül olacak Şekilde Mesela 1,2</small>";
PMspy.php dosyası Sources icine atın.

PMspy.template.php dosyası default temanın icine atın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

gold_haci

hocam kurdum eklentiyi özellikler secenekler buraya girdiğimde
PmSpy Kullanabilecek Olan Kullanicilarin Idsi yazan yeri bulamadım.

YardımAnketler

YardımZiyaretçilerin forumda gezinebilmelerine izin ver Arkadaş/Engelleme listelerine izin ver Üyelerin görünen isimlerini değiştirmelerine izin ver  YardımYönetici olmayanların çevrimiçi durumlarını gizlemelerine izin ver  YardımKişisel başlıklara izin ver  YardımVarsayılan kişisel metin
YardımArama Motoru Dostu URL'ler
Sadece Apache/Lighttpd'de çalışır!  YardımForum ile ilişkilendirilmiş Meta anahtar kelimeleri
Varsayılanları kullanmak için boş bırakınız.
YardımVarsayılan tarih formatı  YardımVarsayılan rakam formatı  YardımSaat farkı  YardımSunucu zaman dilimi
YardımKimler çevrimiçi listesini etkinleştir  YardımÇevrimiçi olma eşiği
YardımGünlük istatistik tut Sayfa gösterim istatistiği tut
YardımÜyelerin duyuruları devre dışı bırakmasına izin ver  YardımDuyurularda ileti metni gösterilmesin

tarantula901

Anketler  kısmının altında bir boşluk olması gerekıyor
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

06ensar

sayın hocam ben bu modu kurdum admin panelinde ID lerin yazıldığı boşluk var ama modun adı ve bilgisi yer alacak olan karşısındaki bölümde hiç bir yazı yok..birden aklıma geldi Modifications.turkish.php de pmspy türkçe dil kodları eklenmemişti ve ondanda admin panelde gözükmüyor acaba bu modun türkçe dil kodlarını ekleme imkanımız varmıdır.teşekkürler.

not:  hallettim. türkçe dil kodunu ekleyince ortaya çıktı, menü eğer böyle sorunla karşılaşan varsa aşağıda veriyorum.

$txt['pmspy_read']='PmSpy Kullanabilecek Olan Kullanıcıların Idsi<br /><small>Aralarda virgül olacak Şekilde Mesela 1,2</small>';

Eftalya

Alıntı yapılan: 06ensar - 12 Mar 2015, 07:41sayın hocam ben bu modu kurdum admin panelinde ID lerin yazıldığı boşluk var ama modun adı ve bilgisi yer alacak olan karşısındaki bölümde hiç bir yazı yok..birden aklıma geldi Modifications.turkish.php de pmspy türkçe dil kodları eklenmemişti ve ondanda admin panelde gözükmüyor acaba bu modun türkçe dil kodlarını ekleme imkanımız varmıdır.teşekkürler.

not:  hallettim. türkçe dil kodunu ekleyince ortaya çıktı, menü eğer böyle sorunla karşılaşan varsa aşağıda veriyorum.

$txt['pmspy_read']='PmSpy Kullanabilecek Olan Kullanıcıların Idsi<br /><small>Aralarda virgül olacak Şekilde Mesela 1,2</small>';

selam

bu kod nereye eklencek yardimci olurmusunuz  :)

tarantula901

languages klasoru içerisin de bulunan modificasyon.turkish.php ekleyin

Ücretli Smf Destek İçin

Eftalya

sagolasin cvbin icin

ekledim ama hic degisIklik olmadi

birde kullanimi

Kurulumdan sonra action=pmspy diye bakabilirsiniz. Ã,´nasil bakilcak bu Action=pmspy bulamadim ben

tarantula901

Değişiklil dediğiniz sadece bu mod ile ilgili kimin özel mesajları gormesını istediğiniz kişinin id sini eklemeniz için yazılmış bir yazı.

ilgili kısmı görmek için: Özellikler ve Seçenekler / Anketler altında görebilirsiniz.

ilgili kısmı görmek için ise şu şekilde kullanabilirsiniz : http://www.siteadi.com/index.php?action=pmspy

Ücretli Smf Destek İçin

Eftalya

-onu gördüm de ama bu id lerinini bulamadim acaba id dediginiz ip mi oluyor  ::)

-birde örnek: isim,isim,isim, bu sekilde yazilcak anladigim kadari ile.

http://www.siteadi.com/index.php?action=pmspy sitemi yazdim ama sayfa göstermiyor

tarantula901

Alıntı yapılan: Eftalya - 28 Tem 2015, 18:59-onu gördüm de ama bu id lerinini bulamadim acaba id dediginiz ip mi oluyor  ::)

-birde örnek: isim,isim,isim, bu sekilde yazilcak anladigim kadari ile.

http://www.siteadi.com/index.php?action=pmspy sitemi yazdim ama sayfa göstermiyor

id dediğinz her üyeye atanan bir id sayı yani siz siteyi ilk kurduğunuzda id 1 dir o boş bölüme 1 ekleyip linki çalıştırın.

Ücretli Smf Destek İçin

Eftalya

aman Allahim  ;D  daha cok ögrenecegim sey var  

tesekkür ederim  :)

tarantula901

Zamanla öğrenirsiniz siz yeterki öğrenmeye çalışın

Ücretli Smf Destek İçin

Principles

Link mi kırık? Anasayfaya atıyor

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

$txt['pmspy_read']='PmSpy Kullanabilecek Olan Kullanıcıların Idsi
Aralarda virgül olacak Şekilde Mesela 1,2';$txt['pmspy_read']='PmSpy Kullanabilecek Olan Kullanıcıların Idsi
Aralarda virgül olacak Şekilde Mesela 1,2';

böyle bir hata mevcut sol üstte üye olan olmayan herkes görüyor ve turkish dediğiniz dosya yok atamadım kodu