Kayıt olurken resim doğrulama çıkmıyor

Başlatan Link, 24 Tem 2014, 20:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Link

Kayıt olurken resim doğrulama özelliğini yönetim panelden aktif ettim, ancak resim görünmüyor, onun yerine çarpı işareti çıkıyor, sorunu nasıl çözerim?

Web site adresi: www.satrancforum.tk

tarantula901

bu ozellıgın calısması ıcın resimlerin gereklı klasorde olması gerekıyor duzgun yuklenıp yuklenmedıgını kontrol edın defaultun ıcınden

bu ozellıgı kapatabılırsınız soru sorma ozellıgı kullanabılırsınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Link

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Tem 2014, 20:26
bu ozellıgın calısması ıcın resimlerin gereklı klasorde olması gerekıyor duzgun yuklenıp yuklenmedıgını kontrol edın defaultun ıcınden

bu ozellıgı kapatabılırsınız soru sorma ozellıgı kullanabılırsınız

Hangi klasördeki hangi resimlerin yüklü olması gerekiyor?

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Link

huseyin102

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

TRT BU SORUNU ÇÖZÜCEKSİN ÇALIŞ VE ÇÖZ HERKEZ BUNDAN ŞİKAYETÇİ!!!!!  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s

tarantula901

Artık soruları çözmüyorum :D okul bitireli çok oldu :D hahah şaka bir yana bu hatayla karşılaşmadığım için çözümüm yok söylediklerimi deneyin. hatalı bir site olacakki çözelim sorunu olmayınca nasıl çözelim :D

Default temaya geçerek bu sorun devam ediyor mu kontrol edin bakalım.

Ücretli Smf Destek İçin

huseyin102

default'ta yapmıyor :)  bu rakamlar nerede nasıl düzelticez  yuhphii

tarantula901

Rakamlar oyle ortada  değil :D defaultta sorun yoksa tema ile kaynaklı bir durum kullanmış olduğunuz temanın sıfırını deneyin aynı sorun varmı bakın.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Sıfırında yok ama kullandığımda var ne yapacağım ?

tarantula901

Yenı yaptığın tema üzerindeki değişikliklerden kaynaklanıyor. yaptığın değişiklikleri geri alıp hatayı bulmaya çalışın.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Tam şeyi istedin ha ben daha dün ne yaptığımı bilmiyorum

tarantula901

Eee başka çözüm nasıl bulalım :D tema ile ve yaptığınız işlemlerle alakalı yani hatayı siz yaptınız bir kod çakışması vs olabilir yada js kodları bilemiyorum.

Ücretli Smf Destek İçin