Sitemdeki Vuris

Başlatan Focus, 22 Haz 2018, 17:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Focus

Sitemde vuris var yardım edermisiniz?

Vuristotal
nasıl kurtulcam bu vurislerden??

ramooo19

cpanelde  virus  tarama uygulaması mevcut olması lazım onunla taratıp temızlemeyı deneyebilirsiniz!

Focus

Alıntı yapılan: ramooo19 - 22 Haz 2018, 17:35cpanelde  virus  tarama uygulaması mevcut olması lazım onunla taratıp temızlemeyı deneyebilirsiniz!
deniyorum hemen.

Focus

bahsettiğiniz kısmı bulamadım cpanelde :/

ramooo19

Alıntı yapılan: lork - 22 Haz 2018, 18:49bahsettiğiniz kısmı bulamadım cpanelde :/

şuan dışardayım eve geçeyim yardımcı olacağım size 

Focus

ramooo19

Alıntı yapılan: lork - 22 Haz 2018, 20:55Bekliyorum sizi..
cpanele giriş yapın üstte aram kısmında  virus tarayıcı yazın çıkacak karşınıza sonraki illem belli tum FTP yı taratın

Focus

Alıntı yapılan: ramooo19 - 23 Haz 2018, 14:01cpanele giriş yapın üstte aram kısmında  virus tarayıcı yazın çıkacak karşınıza sonraki illem belli tum FTP yı taratın
dediğim gibi yok.

tarantula901

Bazı hostinglerde aktif olmamış olqbilir virüs tarama olayı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Focus

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Haz 2018, 08:51Bazı hostinglerde aktif olmamış olqbilir virüs tarama olayı
nasıl aktif edebilirim?

tarantula901

Hostinginizle iletişime geçin yardımcı olurlar.

Hosting konusunda birşey yapamıyorsan şu şekilde yap.

Ftpdeki dosyaları bilgisayarına indir sonra antivürüs programıyla tarat o dosyaları hangi dosyada sorun var bul.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Focus

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Haz 2018, 17:23Hostinginizle iletişime geçin yardımcı olurlar.

Hosting konusunda birşey yapamıyorsan şu şekilde yap.

Ftpdeki dosyaları bilgisayarına indir sonra antivürüs programıyla tarat o dosyaları hangi dosyada sorun var bul.
Deniycem teşekkurlar

ramooo19

Alıntı yapılan: lork - 24 Haz 2018, 15:17nasıl aktif edebilirim?

hosting yetkilinizle irtibata geçip aktif etmelerini söyleyebilirsiniz!O uygulama Hostinglerde vazgeçilmezlerden biri bence!ben belirli aralıklarla tarama yapmaktayım :)