DarkBreak Edit

Başlatan Talhanya, 23 Mar 2017, 21:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Talhanya

Üstteki resim DarkBreak temasının editlenmiş hali alttaki sitede orjinal hali editlenmiş haliyle nasıl bir yapacağım bu konularda hiç bilgim yok yardımcı olursanız

http://denemeza.esy.es/index.php

tarantula901

Tam olarak yapmak istediğiniz nedir o temadakilerin tamamınımı istiyorsunuz.

editlenmiş sitenin linkinide pmden gönderin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Talhanya

Alıntı yapılan: tarantula901 - 23 Mar 2017, 23:47Tam olarak yapmak istediğiniz nedir o temadakilerin tamamınımı istiyorsunuz.

editlenmiş sitenin linkinide pmden gönderin.

Gönderdim

tarantula901

Dzinier studio teması olduğu için o temaya ulaşamıyoruz oyuzden tam olarak birşey yapamıyorum. hem özel bir editleme olduğu için sitede istediğiniz kısımları parça parça olarak yapabilirsiniz. konusunu açmanız yeterli elimizden geldiğince yardımcı oluruz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Talhanya

Tema şuan elimde editsiz hali versem birşey yapamaz mısınız ?

tarantula901

Alıntı yapılan: Talhanya - 24 Mar 2017, 13:33Tema şuan elimde editsiz hali versem birşey yapamaz mısınız ?

öyle alıp düzenle dersen bu zamanımı alacak şeyler iki dakikalık bir iş değil malesef ancak ücretli yapan arkadaşlar var onlara yaptırabilirsiniz.

yada sitede ilgili yerlerle ilgili konular açar yardımcı olur siz editlersiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Bazinga

Bu tema new balance darkbreak ile alakası yok.

Talhanya

Alıntı yapılan: Bazinga - 25 Mar 2017, 11:36Bu tema new balance darkbreak ile alakası yok.

Bana darkbreak olarak söylendi diye biliyorum ama temayı yüklediğimde size hak verdim, teşekkürler

tarantula901

Hiç temaya bakmadım kımın nesıdır dıye farklı temalarmıymış.

Ücretli Smf Destek İçin