SMF Yatay postbit veri çekme

Başlatan Matchless, 16 Eyl 2017, 01:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Matchless

Arkadaşlar merhabalar, yatay postbite veri çekme de yardım edebilecek var mı?

$karakterbul = mysql_num_rows(mysql_query("SELECT * FROM karakterler WHERE forumnick = '$forumnicki ' "));
if($karakterbul >= 1)
{
$k_bul = mysql_query("SELECT * FROM karakterler WHERE forumnick = '$forumnicki ' ");
$ara2 = mysql_fetch_assoc($k_bul);
$k_adi = $ara2['karakteradi'];
$bul_olusum = $ara2['Faction'];

Purebredturk'ün temasında var fakat nasıl çekebileceğimi bilmiyorum buradan ayarlayabilirsiniz yazmış, nasıl düzenleyeceğim?

tarantula901

Bu kodları display template ekle sonra uye id belirleyen kod olması lazım o kodu forumnick ile değiştir o kod uye idsine göre bilgi gösterecek bunu yapınca oyun karekterleri kodlarından anlıyorsanız db bakarak bilgileri çekebilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Matchless

Aslında her şeyi ayarlamışım sadece veritabanı bağlantısı olan php'yi başka bir yere atıyormuşum, sorunu çözdüm teşekkür ederim.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin