SA-MP Karakter paneli

Başlatan sampplayer, 14 Ağu 2017, 19:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sampplayer

Merhaba arkadaşlar ben bir SA-MP kontrol paneli istiyorum.Sadece giriş butonu olacak yani oyun içinde kayıtlı ise burada kayıt olmasına gerek olmayacak.Karakter bilgileri falan yazacak vs. böyle bir şey var mı araştırdım ama sağlam bi tane bulamadım.

tarantula901

Ben bir arkadasa yapmistim herseyi tamamdı ancak profil kismi azda olsa doluydu o sekilde almak isterseniz size lin atayim bakin.

Ozellikleri.

Smf uyeligine tek bir oyuncu hesabi olusturulur.

Oyuncu hesabi yoksa oyun hesabi basvuru alanindan basvuru yapilir.

Admin panelinden basvurulari onaylama basvuru reddetme vs

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

sampplayer

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Ağu 2017, 20:26Ben bir arkadasa yapmistim herseyi tamamdı ancak profil kismi azda olsa doluydu o sekilde almak isterseniz size lin atayim bakin.

Ozellikleri.

Smf uyeligine tek bir oyuncu hesabi olusturulur.

Oyuncu hesabi yoksa oyun hesabi basvuru alanindan basvuru yapilir.

Admin panelinden basvurulari onaylama basvuru reddetme vs

Fotoğraf atma imkanın varsa birkaç tane atabilir misin?
Bu arada indirme linkini de atar mısın? :) teşekkür ederim

tarantula901

Alıntı yapılan: sampplayer - 14 Ağu 2017, 21:10Fotoğraf atma imkanın varsa birkaç tane atabilir misin?
Bu arada indirme linkini de atar mısın? :) teşekkür ederim

fotograf atarim ancak modu ucretli satiyorum bazi sebeplerden dolayi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

sampplayer

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Ağu 2017, 22:07fotograf atarim ancak modu ucretli satiyorum bazi sebeplerden dolayi
ücretsiz basit bi şey lazım bana test amaçlı kullanıcam

tarantula901

Alıntı yapılan: sampplayer - 15 Ağu 2017, 00:29ücretsiz basit bi şey lazım bana test amaçlı kullanıcam

basit yada ona benzer birsey bilmiyorum malesef

Ücretli Smf Destek İçin

sampplayer

Alıntı yapılan: tarantula901 - 15 Ağu 2017, 01:09basit yada ona benzer birsey bilmiyorum malesef
tamam teşekkür ederim yine de :)

tarantula901

Rica ederim iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin