Ücretli Tema Yapımı ve Geliştirmeleri

Başlatan PALAUDIS, 29 Ara 2018, 00:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

PALAUDIS

Selamlar...

SMF 2.0 ve 2.1 sürümleri için Full responsive (mobil uyumlu) ve Seo uyumlu Tema yapımı, geliştirmeleri yapıyorum. Bootstrap, FontAwesome yada kendime ait Fontlar ile sitenize uygun iconlar ile güçlendirerek işlem uyguluyorum.

Temanıza ve size özel tasarımlar ve modüller ile gelişmenize olanak sağlarım. Aşağıda yeni 2.0 için düzenlediğim temadan (çalışmam devam etmekte olduğu için tamamını yayınlayamadım kusura bakmayın bir kaç gün içinde ayarlayacağım temayı)

Bu örnek verdiğim resimlerdeki temanın özellikleri üstteki dağlar mause'a göre hareket etmektedir. görsellerdeki gibi görüntü üst düzeydedir. bootstraptaki tüm işlemler eklenmiştir.

Tema sayfasında tema hakkında benim girdiğim haberleri görebileceksiniz.
2.1 de olan ama 2.0 da girilmemiş bir çok özellik eklenmiş durumda.
Mesela sadece kısa yazı alanı değil textarea eklenmiştir.
Profesyonel yani ücretlide olanlarda eklenmiş olacaktır. ama işlevlikleri açık ve temada da ekli olmayacaktır.
Default avatar aktifleştirme ve resmi eklemek size kalmıştır.
Alt bölüm sıralaması göreseldeki gibi değildir. 2li ve 3lü olarak sürümde Lite sürümde aktif olacaktır. Pro sürümde ise 1-2-3-4 lü olarak giriş yapabileceksiniz.

Ana sayfadaki bölüm görünümleri düzenli olacaktır. isteğe bağlı olarak avatar görünüm açılıp kapanacaktır.
Toplist olacaktır. Üstte Altta iki yerdede görünümü değiştirebileceksiniz.
Üyeler hakkında en iyiler vs gibi alanlar olacaktır.

Konu görünümünde düzeni sistem olacaktır.
Konu sayımı modifikasyon olarak eklendiği için puanlama sistemi ekleyecektim bunu modifikasyon olarak daha sonra sunacağım. Anket sistemi zaten görsellerde vardır.

Konuyu daha sonra daha açıklamaları ve görselli ve demo siteli olarak düzenleyeceğim.

PALAUDIS

Anket görünümü alttaki görseldeki gibidir. 2ye bölmek zorunda kaldım konuyu

tekyürek

2.1 icin temalarinizi bekliyoruz  :)

Guzel temalar yapacaginizdan supemiz yok    simdiden  eneginize saglik