konu altı reklam ekleme

Başlatan ramooo19, 06 Tem 2018, 15:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Tem 2018, 14:40izinleri ayarlaman gerekiyor. admın panelde yoksa reklarlar gözükmez izinlerden hangı gurubda reklamlar gorunmesını ıstıyorsan o reklamları onda aktif etmen lazım.

hangi modu kullandınız .

eğer olmaz ise son çare olarak emin olmasamda şu kodlardan önce reklam kodlarını ekle

<div class="under_message">

peki bu kodu hangi dosya yada şablona ekleyecem ??

tarantula901

Display.template.php tema dosyasında
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Tem 2018, 14:40izinleri ayarlaman gerekiyor. admın panelde yoksa reklarlar gözükmez izinlerden hangı gurubda reklamlar gorunmesını ıstıyorsan o reklamları onda aktif etmen lazım.

hangi modu kullandınız .

eğer olmaz ise son çare olarak emin olmasamda şu kodlardan önce reklam kodlarını ekle

SimpleAds 1.0.1  

eke kodu ekledım bir kontrol edermisiniz dogru yerde şuanki konumda  konu gösterınce hata verıor sayfa acmıorda ??

sizde kodu tam olarak nereye atmam gerekıyor

ramooo19

verdiğiniz kod işe yaradı fakat  şu

şunun gibi olcak sadece ortalanmış  ve konu bşalangıcında olcak sadece cevaplarda  ındırme butonları olmayacak ??

tarantula901

if ($message['id'] != $context['first_message']) {

echo'<center>';

echo'Reklam kodları';

echo'</center>';
}

şu şekilde kullan.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 13 Tem 2018, 19:37if ($message['id'] != $context['first_message']) {

echo'<center>';

echo'Reklam kodları';

echo'</center>';
}

şu şekilde kullan.

tamamda o bulduğumuz kodun neresıne ekleyecez ondan oncede sonrada echo kodu var

ben 1 öncekı yorumunda  display php attım onu edıtleyıp yollarmısınız

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 13 Tem 2018, 20:39sonunda

ne sonunda anlamadım ayrıntılı yazarsanız daha iyi olur  :D dosya yedegını almasaydım site bu zaman gümlemişti!allahtan her işlem öncesi o dosyanın yedeğini alıyorum :)

tekyürek

Kac gundur konu alti reklam kodu  istefi var admin cozermisin arkadasin sorununu

tarantula901

Ben 2.1 kullanmadığım için ve var olan bir site olmadığı için tahmini yardımcı oluyorum.

<div class="under_message"> kodunun echo kodları arasında kalmak şartıyla  yani

echo '  başlayıp bu şekilde bitmesi lazım ';

eğer uste gibi echo başlayıp düzgün şekilde bitmeden arasına echo açar vs yaparsan sıkıntı yaşarsın her html kodu echo arasına alman lazım.

diyelim şu kod

<div class="under_message">'; bu şekilde bitti

üste bir önceki yorumda verdiğim kodları kullan

eğer üsteki gibi bitmediyse şu şekilde ise

'; şeklinde bitirip alttaki html kodunada ayrı bir echo açın sonra iki kodun arasına bir üsteki yorumdaki kodları kullanın.

ne demek istediğimi anlamadıysanzı display.template.php kodunu eke ekleyin reklam kodlarınıda php tagı ıcıne ekleyın ben eklıyeyım

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Reklam kodu

<script type="text/javascript">
    var banner_ayarlari = {
user_id: '3817',
baslik: 'auto',
alt_baslik: 'auto',
genislik: '370px',
yukseklik: '90px',
arkaplan_rengi: '#50AE54',
yazi_rengi: '#ffffff'
};
</script>
<script type="text/javascript" src="https://1637656441.rsc.cdn77.org/pub/bn/bn-1.js"></script>

reklam kodu bu bu reklamın sadece konu başlangıcında gozukmesını ıstıyorum  yorumlarda gozukmeyecek

tarantula901

Ektekini kullan bakalım.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Tem 2018, 14:32Ektekini kullan bakalım.

denedım kullandım ama kodda gozukmesı gereken indirme resmi buton gozukmedı ??

yani gözukmesı gereken yerde değilde yorumlarda veya cevaplarda gozukuyor konu başında yok yanı :(

birdakika oldu evet teşekkürler fakat istediğim sadece indirme linklerinin olduğu kısımda olacak yanı alternativ bağlantı linki gıbı gozukecek konuda indirme baglantıalrının altında gozukmesını istiyorum ??

tarantula901

İlgili kısmından resim at

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

hangi modu kullandınız .

mod kullanmadım modu kaldırdım  işe yaramadı diye 3 gun önce kaldırdım