Alan adında Dosyalar bozuk görünüyor

Başlatan ozcan, 04 Mar 2017, 21:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozcan

Arkadaşlar merhaba smf 2.0.13 yüklemesini ve kurulumunu gerçekleştiriyoum fakat aktif konuma geldiğinde dosyalar bozuk görünüyor  http://fiatstilo.club/index.php

tarantula901

Sitenizi kontrol ettiğimde veritabanı'na bağlanmadığını görüyorum. ayarları düzgün girdiğinize emin olun.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ozcan

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ozcan

Hayır yeni veri tabanı oluşturdum genede sorun devam edıyor sunuc fırmasıyla gorusucem son çare

tarantula901

Cpanel kullanıyorsanız verıtabanı ıle kullanıcı adını eşleştirmen lazım eşleştirdin mi?

Ücretli Smf Destek İçin

ozcan

tarantula901

cpanelde db ile useri eşleştirdiniz mi?

Ücretli Smf Destek İçin

ozcan

tarantula901

Nasıl çözdüğünüde yazarsan diğer arkadaşlarada yardımcı olacaktır.

sorunun çözülmesine sevindim iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin